databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Joan Melchior Kemperstraat 75

1051TL Amsterdam · Fannius Scholtenbuurt · wijk Staatsliedenbuurt · Amsterdam

€ 450.000
€ 8.036 / m²
56 3kamers C
Foto 1 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 2 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 3 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 4 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 5 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 6 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 7 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 8 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 9 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 10 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 11 van Joan Melchior Kemperstraat 75 Foto 12 van Joan Melchior Kemperstraat 75

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.56 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 187 apartments in Amsterdam met 39–72 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-7.0% t.o.v. mediaan van € 8.636/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners3.630
Dichtheid34968 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 436.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363EH02 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Westerparkschool — 0.28 km · 22 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf CompaNanny — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.16 km · 22 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu Apotheek Zieseniss — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Haarlemmerpoort — 0.15 km · 16 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Reade (JBI) — 2.46 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Busstation Elandsgracht — 1.61 km · 16 totaal binnen zoekradius
Restaurant La Tarantella — 0.02 km · 124 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.826 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 56 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.265 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1232 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~504 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1904
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Tzerra Ace 28c (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud183 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. 50 C € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden 59 A+++ € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. 51 D € 450.000 +€ 3.570
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.570 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 453.570 +€ 3.570
Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt 55 D € 450.000 +€ 3.850
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.850 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 453.850 +€ 3.850
Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt 54 E € 435.000 +€ 7.020
2 stap(pen)
  • E→D: € 3.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 442.020 € -7.980
Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord 54 G € 450.000 +€ 10.800
4 stap(pen)
  • G→F: € 1.620 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 2.160 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 460.800 +€ 10.800
Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest 56 C € 435.000 +€ 0 € 435.000 € -15.000
Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid 57 C € 465.000 +€ 0 € 465.000 +€ 15.000
Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West 54 D € 425.000 +€ 3.780
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 428.780 € -21.220
Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West 53 D € 425.000 +€ 3.710
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.710 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 428.710 € -21.290
Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West 56 C € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000
Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost 53 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt 55 3 D € 450.000 € 8.182
Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West 56 3 C € 475.000 € 8.482
Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest 55 3 D € 475.000 € 8.636
Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord 54 3 G € 450.000 € 8.333
Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt 54 3 E € 435.000 € 8.056
Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt 58 3 D € 475.000 € 8.190
Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West 54 3 D € 425.000 € 7.870
Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost 57 3 B € 500.000 € 8.772
Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord 55 3 C € 500.000 € 9.091
Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord 55 3 A € 500.000 € 9.091
Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. 55 3 B € 500.000 € 9.091
Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord 57 3 C € 500.000 € 8.772