apartment · resale
C.J.K. van Aalststraat 60
1019JZ Amsterdam · Sporenburg · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kolt Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 243 apartments in Amsterdam met 70–130 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-23.8% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 16634 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 730.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pax — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Turkse supermarkt Borneo — 0.01 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zeeburg — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 1.47 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | esra — 0.09 km · 29 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.974 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1300 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~400 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 340 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 593.400 | € -1.600 | |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | B | € 575.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 585.780 | € -9.220 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 584.460 | € -10.540 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 34.000
6 stap(pen)
|
€ 584.000 | € -11.000 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 569.400 | € -25.600 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 569.200 | € -25.800 | |
| H. Gerhardstraat 68 Zuidwestkwadrant-Zuid | 117 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 | |
| Julius Pergerstraat 262 Havenkwartier IJburg | 118 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hageland 122 Belgiëplein e.o. | 100 | 5 | B | € 525.000 | € 5.250 |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | 5 | C | € 575.000 | € 6.250 |
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | 4 | A | € 595.000 | € 5.833 |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | 4 | B | € 575.000 | € 5.867 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | 4 | A | € 545.000 | € 5.396 |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | 4 | A | € 595.000 | € 5.667 |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | 4 | A | € 575.000 | € 6.117 |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | 4 | C | € 685.000 | € 6.919 |
| Johannes Meewisstraat 40 Coronelbuurt | 100 | 6 | C | € 500.000 | € 5.000 |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | 4 | A+ | € 575.000 | € 6.250 |