apartment · resale
Baarsjesweg 271
1058AD Amsterdam · Paramariboplein e.o. · wijk Westindische Buurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 49 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BRIDGES Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 149 apartments in Amsterdam met 34–63 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-7.4% t.o.v. mediaan van € 8.818/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Baarsjesweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Baarsjesweg 270 | 73 | C | € 549.000 | € 7.521 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 24150 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 545.000 deze listing -27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ER02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Corantijn — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Wester — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Gezichtskliniek — 0.39 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Plum — 0.19 km · 95 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 49 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.225 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.012 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1078 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~441 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 441 per jaar en 441 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2019, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 166 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 398.150 | € -1.850 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | E | € 400.000 |
+€ 6.630
2 stap(pen)
|
€ 406.630 | +€ 6.630 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 388.150 | € -11.850 | |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | B | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Vrolikstraat 257 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 50 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Vrolikstraat 257 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 50 | 2 | A | € 425.000 | € 8.500 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | 2 | E | € 400.000 | € 7.843 |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | 2 | A++ | € 385.000 | € 8.191 |
| Molukkenstraat 69 Makassarpleinbuurt | 50 | 2 | unknown | € 450.000 | € 9.000 |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | 2 | C | € 455.000 | € 9.479 |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | 2 | A+ | € 350.000 | € 7.447 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |