databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Merwedestraat 10

4105GL Culemborg · Goilberdingen Oost · wijk Culemborg West · Culemborg

€ 425.000
€ 4.250 / m²
100 4kamers A
Foto 1 van Merwedestraat 10 Foto 2 van Merwedestraat 10 Foto 3 van Merwedestraat 10 Foto 4 van Merwedestraat 10 Foto 5 van Merwedestraat 10 Foto 6 van Merwedestraat 10 Foto 7 van Merwedestraat 10 Foto 8 van Merwedestraat 10 Foto 9 van Merwedestraat 10 Foto 10 van Merwedestraat 10 Foto 11 van Merwedestraat 10 Foto 12 van Merwedestraat 10

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.100 m²
Perceel134 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Weeda & Jellema Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Culemborg met 70–130 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Culemborg

Inwoners2.640
Dichtheid4698 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 471.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt17%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02160101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Oranje Nassauschool — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Smallsteps kinderopvang — 0.54 km
Supermarkt Jumbo — 0.58 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Parijsch — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk (naamloos) — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Culemborg — 1.09 km
Restaurant Thiptop Thai Food — 0.55 km · 15 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.029 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 90.217 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.162 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1300 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~400 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1990
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud338 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Culemborg

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Schiestraat 14 Goilberdingen Oost 94 B € 425.000 +€ 10.340
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 435.340 +€ 10.340
Westerwal 17 Binnenstad 116 E € 399.500 +€ 38.280
4 stap(pen)
  • E→D: € 6.960 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.120 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 437.780 +€ 12.780
Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt 102 C € 389.000 +€ 20.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 409.400 € -15.600
Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt 91 C € 425.000 +€ 18.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.010 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 443.200 +€ 18.200
Cesar Franckstraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt 82 C € 390.000 +€ 16.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 406.400 € -18.600
Johanna Naberstraat 16 Parijsch Landzicht 112 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 70.000
Duizendblad 11 Voorkoop Noord 130 B € 489.500 +€ 14.300
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 503.800 +€ 78.800

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt 102 5 C € 389.000 € 3.814
Schiestraat 14 Goilberdingen Oost 94 5 B € 425.000 € 4.521
Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt 91 5 C € 425.000 € 4.670
Westerwal 17 Binnenstad 116 4 E € 399.500 € 3.444
Johanna Naberstraat 16 Parijsch Landzicht 112 5 A € 495.000 € 4.420
Cesar Franckstraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt 82 4 C € 390.000 € 4.756
Kleine Kerkstraat 2 Binnenstad 116 4 B € 600.000 € 5.172
Duizendblad 11 Voorkoop Noord 130 4 B € 489.500 € 3.765
Prijsseweg 20 Buitengebied Waterlinie 111 4 C € 725.000 € 6.532