Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | CORPOwonen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Rotterdam met 51–94 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-21.7% t.o.v. mediaan van € 5.159/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nassauhaven
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nassauhaven 332 | 73 | C | € 300.000 | € 4.110 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 12375 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991087
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.22 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Randstadje — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.43 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.88 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Garnish restaurant — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.460 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.530 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1241 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~438 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 292 per jaar en 292 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 243 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 18.560
5 stap(pen)
|
€ 293.560 | € -1.440 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 22.040
5 stap(pen)
|
€ 297.040 | +€ 2.040 | |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | A | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -6.000 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 301.840 | +€ 6.840 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 287.960 | € -7.040 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 3.285
1 stap(pen)
|
€ 303.285 | +€ 8.285 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 303.580 | +€ 8.580 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 12.500 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 311.380 | +€ 16.380 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 17.690
5 stap(pen)
|
€ 276.690 | € -18.310 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | 3 | E | € 259.500 | € 3.761 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | 3 | D | € 239.000 | € 3.515 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |