Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Schiedam met 62–117 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Havendijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Havendijk 277 | 90 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Havendijk 467 | 88 | G | € 300.000 | € 3.409 |
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 755 |
|---|---|
| Dichtheid | 4560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 343.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Willibrordus — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV de Stadhouders — 0.79 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Gorzen — 0.55 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam, Maasboulevard — 0.25 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | KADE17 — 0.16 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.880 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.792 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2520 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1080 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.440 per jaar en 1350 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (corridorflat) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 289 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | E | € 325.000 |
+€ 6.600
1 stap(pen)
|
€ 331.600 | +€ 6.600 | |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | D | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | G | € 300.000 |
+€ 11.440
3 stap(pen)
|
€ 311.440 | € -13.560 | |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | E | € 300.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 305.760 | € -19.240 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | E | € 300.000 |
+€ 4.500
1 stap(pen)
|
€ 304.500 | € -20.500 | |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -25.000 | |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -25.000 | |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | D | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Rembrandtlaan 77 Schildersbuurt | 110 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | C | € 298.500 | +€ 0 | € 298.500 | € -26.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | 3 | C | € 300.000 | € 3.191 |
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | 3 | A | € 387.500 | € 4.454 |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | 4 | A | € 350.000 | € 3.977 |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Dirk Gerhardtstraat 25 Schiehart | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | 4 | E | € 300.000 | € 3.125 |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | 3 | A | € 315.000 | € 4.091 |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | 4 | A | € 385.000 | € 4.053 |
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | 4 | C | € 389.000 | € 4.138 |