Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ROGA Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 apartments in Breda met 64–119 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-10.2% t.o.v. mediaan van € 5.074/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 7.815 |
|---|---|
| Dichtheid | 6822 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 280.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Boomgaard — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 1.27 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.92 km |
| OV-station | Breda — 2.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Blossem — 0.24 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.000 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.123 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 316 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stationsweg 41 Station | 79 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -4.000 | |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | G | € 395.000 |
+€ 28.000
6 stap(pen)
|
€ 423.000 | +€ 4.000 | |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | D | € 389.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 408.710 | € -10.290 | |
| Menno van Coehoornstraat 17 Station | 80 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -19.000 | |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -19.500 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 398.680 | € -20.320 | |
| Beeksestraat 30 Prinsenbeek | 69 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 26.000 | |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | A | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | +€ 41.000 | |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | B | € 370.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 377.700 | € -41.300 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -44.000 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -53.600 | |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | € -55.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | 3 | B | € 389.000 | € 4.420 |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | 3 | A | € 460.000 | € 5.169 |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | 3 | A | € 355.000 | € 4.034 |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | 3 | B | € 350.000 | € 3.977 |
| Kalishoek 8 Ginneken | 98 | 3 | B | € 489.000 | € 4.990 |
| J.F. Kennedylaan 74 Valkenberg | 97 | 3 | C | € 498.000 | € 5.134 |
| Menno van Coehoornstraat 17 Station | 80 | 3 | A | € 400.000 | € 5.000 |
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | 3 | A | € 485.000 | € 5.988 |
| Boschstraat 166 Valkenberg | 101 | 4 | E | € 460.000 | € 4.554 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Zorgvlietstraat 1 Ypelaar | 95 | 3 | A | € 559.000 | € 5.884 |