Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Groenhout Makelaars Assen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Assen met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 3.161/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 2.140 |
|---|---|
| Dichtheid | 4384 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060710
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Yorneo Omgangshuis — 0.75 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu Apotheek Marsdijk — 0.66 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Marsdijk — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Marsdijk — 1.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.677 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB (gas gestookt combiketel uit 1997, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 328 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | C | € 300.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 309.540 | € -5.460 | |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | C | € 295.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 304.630 | € -10.370 | |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | E | € 300.000 |
+€ 28.600
3 stap(pen)
|
€ 328.600 | +€ 13.600 | |
| Schieland 24 Baggelhuizen Zuid | 129 | A | € 298.000 | +€ 0 | € 298.000 | € -17.000 | |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 20.000 | |
| Ekkelwal 6 De Venen/De Wallen | 93 | C | € 285.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 293.370 | € -21.630 | |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | B | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | +€ 24.000 | |
| Zonnedauwstraat 19 Vredeveld Zuid | 81 | B | € 289.500 | +€ 0 | € 289.500 | € -25.500 | |
| Rijnstraat 10 Pittelo Midden | 133 | B | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -26.000 | |
| Ernst Casimirstraat 6 Veningerland | 79 | E | € 265.000 |
+€ 17.380
3 stap(pen)
|
€ 282.380 | € -32.620 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | 4 | A | € 335.000 | € 3.073 |
| De Wouden 43 Baggelhuizen Midden | 102 | 4 | B | € 275.000 | € 2.696 |
| Keverkleuven 35 De Kleuven | 104 | 4 | A | € 369.000 | € 3.548 |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | 5 | C | € 300.000 | € 2.830 |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | 4 | A | € 325.000 | € 2.826 |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | 5 | C | € 295.000 | € 2.757 |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | 5 | B | € 339.000 | € 3.139 |
| Ekkelwal 6 De Venen/De Wallen | 93 | 4 | C | € 285.000 | € 3.065 |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | 5 | B | € 325.000 | € 3.351 |
| Laurierpark 96 Kloostertuinen | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |
| Tiendlanden 31 De Landen/De Akkers | 87 | 4 | B | € 275.000 | € 3.161 |
| Molenstraat 128 Oude Molenbuurt | 120 | 5 | D | € 375.000 | € 3.125 |