databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Eroslaan 2

1702CH Heerhugowaard · Planetenwijk · wijk Planetenwijk · Dijk en Waard

€ 395.000
€ 3.405 / m²
116 5kamers A
Foto 1 van Eroslaan 2 Foto 2 van Eroslaan 2 Foto 3 van Eroslaan 2 Foto 4 van Eroslaan 2 Foto 5 van Eroslaan 2 Foto 6 van Eroslaan 2 Foto 7 van Eroslaan 2 Foto 8 van Eroslaan 2 Foto 9 van Eroslaan 2 Foto 10 van Eroslaan 2 Foto 11 van Eroslaan 2 Foto 12 van Eroslaan 2

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.116 m²
Perceel156 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Broekman Makelaars Alkmaar-Zuid (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Dijk en Waard met 81–150 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-11.9% t.o.v. mediaan van € 3.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Dijk en Waard

Inwoners1.530
Dichtheid5752 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 359.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt11%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19801201 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school IKC De Poolster — 0.1 km · 15 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Poolse Supermarkt Kikkers — 0.6 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek ACN apotheek Middenwaard — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Centrumwaard — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep — 0.67 km
OV-station Heerhugowaard — 0.61 km
Restaurant Plein 8 — 0.58 km · 18 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.886 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 83.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.041 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1508 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~464 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1971
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HReco (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud401 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
van Dussenlaan 12 Heemradenbuurt 133 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € 0
J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord 121 C € 375.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 399.200 +€ 4.200
Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk 105 B € 375.000 +€ 11.550
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 386.550 € -8.450
Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt 105 B € 375.000 +€ 11.550
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 386.550 € -8.450
Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk 102 A+ € 385.000 +€ 0 € 385.000 € -10.000
Korund 17 Edelstenenwijk 102 B € 395.000 +€ 11.220
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 406.220 +€ 11.220
Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt 120 C € 359.500 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 383.500 € -11.500
Esdoornlaan 128 Bomenbuurt 110 C € 385.000 +€ 22.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.900 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 407.000 +€ 12.000
Drecht 27 Rivierenwijk 97 D € 350.000 +€ 26.190
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.790 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 376.190 € -18.810
Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid 127 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord 94 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid 92 C € 350.000 +€ 18.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 368.400 € -26.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Apollolaan 17 Planetenwijk 114 5 C € 419.500 € 3.680
Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt 122 5 C € 400.000 € 3.279
Esdoornlaan 128 Bomenbuurt 110 5 C € 385.000 € 3.500
Uranuslaan 4 Planetenwijk 116 5 B € 345.000 € 2.974
Saffier 3 Edelstenenwijk 125 5 A € 425.000 € 3.400
Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk 105 5 B € 375.000 € 3.571
Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt 105 5 B € 375.000 € 3.571
Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West 117 5 A € 475.000 € 4.060
Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid 107 5 B € 450.000 € 4.206
Gele Varaan 14 Butterhuizen Noord 114 6 A € 425.000 € 3.728
Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord 128 5 B € 425.000 € 3.320
Briljant 56 Edelstenenwijk 119 5 C € 310.000 € 2.605