house · resale
Klompenmaker 54
7577TM Oldenzaal · De Graven Es · wijk Wijk 12 De Graven Es · Oldenzaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KockvanBenthem Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Oldenzaal met 84–156 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 3.449/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oldenzaal
| Inwoners | 5.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 2172 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01731200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Bongerd — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.48 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schepers — 1.39 km |
| Ziekenhuis | MST Oldenzaal — 2.14 km |
| OV-station | Oldenzaal — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Direct Sushi — 0.79 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.000 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.140 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oldenzaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morslaan 158 De Thij | 148 | B | € 389.000 |
+€ 28.120
2 stap(pen)
|
€ 417.120 | € -1.880 | |
| Dokter de Bruynstraat 47 De Thij | 133 | A | € 389.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 399.640 | € -19.360 | |
| Meerkolstraat 5 Zuid-Berghuizen | 130 | B | € 374.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 398.700 | € -20.300 | |
| Zilverschoon 242 De Essen | 116 | C | € 350.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 382.480 | € -36.520 | |
| Elbalaan 10 De Graven Es | 107 | A | € 369.000 |
+€ 8.560
1 stap(pen)
|
€ 377.560 | € -41.440 | |
| H.M. Corwinstraat 20 De Thij | 122 | B | € 345.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 368.180 | € -50.820 | |
| Hunenveldlaan 74 De Thij | 110 | B | € 335.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 355.900 | € -63.100 | |
| Hunenborglaan 114 De Thij | 123 | B | € 325.000 |
+€ 23.370
2 stap(pen)
|
€ 348.370 | € -70.630 | |
| Anton Geesinkstraat 2 Glinde-Hooiland | 121 | B | € 469.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 491.990 | +€ 72.990 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anton Geesinkstraat 2 Glinde-Hooiland | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| H.M. Corwinstraat 20 De Thij | 122 | 5 | B | € 345.000 | € 2.828 |
| Dokter de Bruynstraat 47 De Thij | 133 | 5 | A | € 389.000 | € 2.925 |
| Zilverschoon 242 De Essen | 116 | 6 | C | € 350.000 | € 3.017 |
| Hulsbekenkamp 53 De Thij | 127 | 6 | C | € 485.000 | € 3.819 |
| Meerkolstraat 5 Zuid-Berghuizen | 130 | 6 | B | € 374.000 | € 2.877 |
| Hunenborglaan 114 De Thij | 123 | 6 | B | € 325.000 | € 2.642 |
| Elbalaan 10 De Graven Es | 107 | 4 | A | € 369.000 | € 3.449 |
| Dauwnetel 30 De Essen | 111 | 5 | B | € 299.000 | € 2.694 |
| Hunenveldlaan 74 De Thij | 110 | 4 | B | € 335.000 | € 3.045 |
| Wijntjeskamp 19 De Thij | 139 | 5 | A | € 495.000 | € 3.561 |
| Enschedesestraat 159 Zuid-Berghuizen | 142 | 6 | E | € 509.000 | € 3.585 |