house · resale
Goudenregenstraat 106
2906CP Capelle aan den IJssel · Bloemenbuurt-west · wijk Schenkel · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Perceel | 200 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 7602 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 327.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020663
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Groen van Prinsterer — 0.22 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Schenkel — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schenkel — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Lupine — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schenkel — 0.77 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafe Schenkel — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.953 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 87.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.083 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 312 per jaar en 312 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 287 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Constantijn Huygensstraat 17 Rozenburcht | 76 | C | € 399.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 405.840 | € -3.160 | |
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | C | € 419.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 426.830 | +€ 17.830 | |
| Van Speykstraat 62 Zeeheldenbuurt-west | 82 | D | € 345.000 |
+€ 13.120
2 stap(pen)
|
€ 358.120 | € -50.880 | |
| Wilhelminastraat 24 Oude Plaats | 67 | F | € 329.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 346.420 | € -62.580 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Constantijn Huygensstraat 17 Rozenburcht | 76 | 4 | C | € 399.000 | € 5.250 |
| Van Speykstraat 62 Zeeheldenbuurt-west | 82 | 4 | D | € 345.000 | € 4.207 |
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | 3 | C | € 419.000 | € 4.816 |
| Wilhelminastraat 24 Oude Plaats | 67 | 5 | F | € 329.000 | € 4.910 |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | 4 | A | € 500.000 | € 5.263 |