databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kruzebrink 122

8141WG Heino · De Kampen · wijk Heino · Raalte

€ 459.000
€ 3.643 / m²
126 6kamers A
Foto 1 van Kruzebrink 122 Foto 2 van Kruzebrink 122 Foto 3 van Kruzebrink 122 Foto 4 van Kruzebrink 122 Foto 5 van Kruzebrink 122 Foto 6 van Kruzebrink 122 Foto 7 van Kruzebrink 122 Foto 8 van Kruzebrink 122 Foto 9 van Kruzebrink 122 Foto 10 van Kruzebrink 122 Foto 11 van Kruzebrink 122 Foto 12 van Kruzebrink 122

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.126 m²
Perceel320 m²
Kamers6 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Raalte met 88–163 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 3.585/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Raalte

Inwoners1.530
Dichtheid3505 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 374.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01770702 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Het Sterrenrijk — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Budget Food Heino — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek de Buren — 0.62 km
OV-station Heino — 1.63 km
Restaurant Hong Bin — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.191 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.016 per jaar (~€ 168/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.359 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1638 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~504 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1973
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud449 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling6 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Raalte

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Fuut 11 Het Raan Oost 133 B € 449.000 +€ 14.630
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 463.630 +€ 4.630
het Wever 1 Nieuw Heeten Kern 117 C € 419.500 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 442.900 € -16.100
Reiger 43 Het Raan Oost 99 D € 459.000 +€ 26.730
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.930 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 485.730 +€ 26.730
Zwaluw 12 Het Raan Oost 143 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 36.000
Enkstraat 22 De Enk 118 C € 385.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 408.600 € -50.400
Beukensingel 14 De Olykampen 115 A € 389.000 +€ 0 € 389.000 € -70.000

Alle vergelijkbare woningen (8)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fuut 11 Het Raan Oost 133 5 B € 449.000 € 3.376
het Wever 1 Nieuw Heeten Kern 117 5 C € 419.500 € 3.585
Zwaluw 12 Het Raan Oost 143 6 A € 495.000 € 3.462
Enkstraat 22 De Enk 118 7 C € 385.000 € 3.263
Beukensingel 14 De Olykampen 115 5 A € 389.000 € 3.383
Reiger 43 Het Raan Oost 99 5 D € 459.000 € 4.636
Hordelmansweg 2 Heeten Kern 163 7 C € 595.000 € 3.650
Kortestraat 5 Raalte Centrum 159 5 A € 695.000 € 4.371