databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Bosweg 39

3817ZC Amersfoort · Leusderkwartier-Oost · wijk Leusderkwartier · Amersfoort

€ 325.000
€ 4.924 / m²
66 4kamers B
Foto 1 van Bosweg 39 Foto 2 van Bosweg 39 Foto 3 van Bosweg 39 Foto 4 van Bosweg 39 Foto 5 van Bosweg 39 Foto 6 van Bosweg 39 Foto 7 van Bosweg 39 Foto 8 van Bosweg 39 Foto 9 van Bosweg 39 Foto 10 van Bosweg 39 Foto 11 van Bosweg 39 Foto 12 van Bosweg 39

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.66 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Amersfoort met 46–85 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.924/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amersfoort

Inwoners2.330
Dichtheid6820 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 482.000 deze listing -33% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt42%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03071602 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Bilalschool — 0.1 km · 22 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots apotheek Cartesius — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Veldhuis/Blom — 0.19 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Meander Medisch Centrum Amersfoort — 3.53 km
OV-station Centraal Station — 1.69 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Mandarin Chinees-Indisch Restaurant — 0.66 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 69.565 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.662 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1122 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~396 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 264 per jaar en 264 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1955
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas, HR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemehe Hr (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud214 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hinderstein 6 Camera Obscurastraat e.o. 64 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 € 0
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 C € 314.000 +€ 6.570
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
€ 320.570 € -4.430
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 D € 300.000 +€ 10.720
2 stap(pen)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
€ 310.720 € -14.280
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 B € 300.000 +€ 0 € 300.000 € -25.000
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 C € 350.000 +€ 6.480
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 356.480 +€ 31.480

Alle vergelijkbare woningen (6)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hinderstein 6 Camera Obscurastraat e.o. 64 3 A € 325.000 € 5.078
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 3 D € 300.000 € 4.478
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 3 B € 300.000 € 4.348
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 3 C € 350.000 € 4.861
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 3 C € 314.000 € 4.301
De Hoevens 54 Lient e.o. 78 3 A € 400.000 € 5.128