Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Carré De Wit makelaardij | Welkom thuis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Heusden met 72–133 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.175/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heusden
| Inwoners | 5.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 1513 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 431.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07970104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RK Basisschool Olof Palme — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Drunen — 0.94 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Duin en Wiel — 0.91 km |
| Ziekenhuis | Tweesteden Ziekenhuis Waalwijk — 4.58 km |
| Restaurant | La cantina — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.053 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.225 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Heusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | C | € 445.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 456.070 | +€ 26.070 | |
| Putterstraat 7 Heusden | 93 | C | € 450.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 458.370 | +€ 28.370 | |
| Graaf Albrechtstraat 32 Elshout | 105 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -35.000 | |
| Irenelaan 11 Vliedberg | 124 | C | € 375.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 386.160 | € -43.840 | |
| Van Ruysdaelstraat 9 Oudheusden | 125 | C | € 345.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 356.250 | € -73.750 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Graaf Albrechtstraat 32 Elshout | 105 | 5 | B | € 395.000 | € 3.762 |
| Putterstraat 7 Heusden | 93 | 5 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | 6 | C | € 445.000 | € 3.618 |
| Irenelaan 11 Vliedberg | 124 | 5 | C | € 375.000 | € 3.024 |
| Van Ruysdaelstraat 9 Oudheusden | 125 | 5 | C | € 345.000 | € 2.760 |
| Jasmijnstraat 11 Braken-West | 82 | 5 | D | € 310.000 | € 3.780 |
| Jonkheer de la Courtstraat 21 Vliedberg | 128 | 6 | C | € 550.000 | € 4.297 |
| Hobbemaplein 7 Venne-Oost | 132 | 5 | B | € 565.000 | € 4.280 |