databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

R. Doumastraat 12

9728VN Groningen · Hoornse Meer · wijk Zuidwest · Groningen

€ 395.000
€ 4.489 / m²
88 4kamers A
Foto 1 van R. Doumastraat 12 Foto 2 van R. Doumastraat 12 Foto 3 van R. Doumastraat 12 Foto 4 van R. Doumastraat 12 Foto 5 van R. Doumastraat 12 Foto 6 van R. Doumastraat 12 Foto 7 van R. Doumastraat 12 Foto 8 van R. Doumastraat 12 Foto 9 van R. Doumastraat 12 Foto 10 van R. Doumastraat 12 Foto 11 van R. Doumastraat 12 Foto 12 van R. Doumastraat 12

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.88 m²
Perceel135 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Groningen met 61–114 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+8.9% t.o.v. mediaan van € 4.120/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Groningen

Inwoners4.290
Dichtheid4387 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 322.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool1.4 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00140701 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.38 km · 18 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Klavertje 6 — 0.65 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Martini Apotheek — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Maarsingh — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Martini Ziekenhuis — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Groningen — 2.33 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Il Lago — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.886 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 83.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.003 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1144 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~352 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1990
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, grotendeels dubbelglas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelINTERGAS Kombi Kompact HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Energielabel (officieel)A
Inhoud310 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Groningen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Dragonstraat 85 Ulgersmaborg 103 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € 0
Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost 91 C € 375.000 +€ 18.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.010 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 393.200 € -1.800
De Larix 4 Selwerd 92 B € 379.000 +€ 10.120
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 389.120 € -5.880
Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending 98 C € 369.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 388.600 € -6.400
Jacobstraat 50 Oosterpoort 84 B € 395.000 +€ 9.240
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 404.240 +€ 9.240
Rijksweg 99 Oosterhoogebrug 95 E € 375.000 +€ 31.350
4 stap(pen)
  • E→D: € 5.700 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.650 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 406.350 +€ 11.350
Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost 92 B € 399.500 +€ 10.120
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 409.620 +€ 14.620
Eemswaard 27 Ruischerwaard 90 B € 400.000 +€ 9.900
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 409.900 +€ 14.900
Iepenlaan 19 Selwerd 97 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt 79 C € 400.000 +€ 15.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.110 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.690 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 415.800 +€ 20.800
Wilsstraat 20 De Hunze 109 B € 410.000 +€ 11.990
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 421.990 +€ 26.990
Heesterlaan 17 Oosterhaar 102 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 30.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Johan Ellenbergerstraat 3 De Held 87 4 B € 349.500 € 4.017
Rijksweg 99 Oosterhoogebrug 95 4 E € 375.000 € 3.947
Josine Reulingstraat 44 De Held 88 4 A+ € 325.000 € 3.693
Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt 79 4 C € 400.000 € 5.063
Eemswaard 27 Ruischerwaard 90 5 B € 400.000 € 4.444
Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost 91 3 C € 375.000 € 4.121
Jacobstraat 50 Oosterpoort 84 3 B € 395.000 € 4.702
Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost 92 3 B € 399.500 € 4.342
De Larix 4 Selwerd 92 3 B € 379.000 € 4.120
Iepenlaan 19 Selwerd 97 5 A € 375.000 € 3.866
Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending 98 5 C € 369.000 € 3.765
Staringstraat 5 De Wijert 78 4 D € 300.000 € 3.846