Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 326 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oostergetel Makelaardij | NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Meppel met 77–144 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 3.722/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meppel
| Inwoners | 1.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 3397 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 311.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01191201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wel — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Buist — 0.34 km |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Kolderveen — 0.28 km |
| Restaurant | Snack-Plaza & Brasserie Meuleplein — 0.35 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.220 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.281 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1887 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 444 per jaar en 444 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 429 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meppel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambonstraat 68 Indische buurt | 111 | C | € 425.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 434.990 | € -4.010 | |
| Catharinastraat 52 Koninginnebuurt | 103 | E | € 385.000 |
+€ 22.660
3 stap(pen)
|
€ 407.660 | € -31.340 | |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | B | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -50.000 | |
| Karspelstraat 36 Vogelbuurt | 104 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -54.000 | |
| de Kampen 13 Verzetsbuurt | 101 | C | € 374.500 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 383.590 | € -55.410 | |
| De Ryge 31 Danninge Erve | 133 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 56.000 | |
| Jan Steenstraat 5 Schildersbuurt | 128 | C | € 369.500 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 381.020 | € -57.980 | |
| Drukpers 1 Drukkersbuurt | 126 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | +€ 59.500 | |
| Ambonstraat 21 Indische buurt | 103 | C | € 350.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 359.270 | € -79.730 | |
| Jufferenpad 9 Zeeheldenbuurt | 85 | C | € 350.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 357.650 | € -81.350 | |
| Merelstraat 7 Schildersbuurt | 83 | C | € 350.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 357.470 | € -81.530 | |
| Polderstraat 12 Vogelbuurt | 88 | C | € 349.500 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 357.420 | € -81.580 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ambonstraat 68 Indische buurt | 111 | 5 | C | € 425.000 | € 3.829 |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | 5 | B | € 389.000 | € 3.269 |
| Ambonstraat 21 Indische buurt | 103 | 5 | C | € 350.000 | € 3.398 |
| Karspelstraat 36 Vogelbuurt | 104 | 4 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Catharinastraat 52 Koninginnebuurt | 103 | 4 | E | € 385.000 | € 3.738 |
| Drukpers 1 Drukkersbuurt | 126 | 5 | A | € 498.500 | € 3.956 |
| de Kampen 13 Verzetsbuurt | 101 | 6 | C | € 374.500 | € 3.708 |
| Jan Steenstraat 5 Schildersbuurt | 128 | 5 | C | € 369.500 | € 2.887 |
| Jan Steenstraat 17 Schildersbuurt | 104 | 6 | B | € 325.000 | € 3.125 |
| Werkhorst 69 Reestlanden | 113 | 5 | E | € 595.000 | € 5.265 |
| De Ryge 31 Danninge Erve | 133 | 6 | A | € 495.000 | € 3.722 |
| Bezettingslaan 16 Verzetsbuurt | 134 | 5 | C | € 345.000 | € 2.575 |