house · resale
Jachtenlaan 53
1503HT Zaandam · Hoornseveld · wijk Pelders- en Hoornseveld · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 155 m² |
| Perceel | 184 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KRK Makelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Zaanstad met 108–201 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-11.1% t.o.v. mediaan van € 4.318/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.495 |
|---|---|
| Dichtheid | 5950 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 381.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791321
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zuiderzee College — 0.62 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Albatros — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.48 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huidtherapie Zaanstad — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 0.82 km |
| OV-station | Zaandam kade Zaantheater — 1.26 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | IZGARAM RESTAURANT — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 155 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.170 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.022 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1705 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~465 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| CV-ketel | Elektrisch combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 539 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | E | € 550.000 |
+€ 49.200
5 stap(pen)
|
€ 599.200 | +€ 4.200 | |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | A | € 600.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 610.240 | +€ 15.240 | |
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | B | € 550.000 |
+€ 28.690
2 stap(pen)
|
€ 578.690 | € -16.310 | |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | B | € 550.000 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 572.610 | € -22.390 | |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | C | € 585.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 617.480 | +€ 22.480 | |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | C | € 535.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 571.120 | € -23.880 | |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | C | € 525.000 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 562.240 | € -32.760 | |
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | A | € 625.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 635.640 | +€ 40.640 | |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | A | € 539.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 549.400 | € -45.600 | |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | A | € 535.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 545.640 | € -49.360 | |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | E | € 495.000 |
+€ 49.200
5 stap(pen)
|
€ 544.200 | € -50.800 | |
| H.P. Berlagestraat 63 Parkrijk Zuid | 125 | A | € 517.500 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 527.500 | € -67.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | 5 | B | € 550.000 | € 3.642 |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | 5 | A+ | € 745.000 | € 4.571 |
| Serenade 15 Westerwatering Zuid | 150 | 6 | A | € 700.000 | € 4.667 |
| Gerhardus Docterstraat 20 Rosmolenbuurt Oost | 148 | 4 | A+++ | € 695.000 | € 4.696 |
| Dodonaeuslaan 317 Poelenburg Noord | 163 | 4 | B | € 700.000 | € 4.294 |
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | 5 | A | € 625.000 | € 4.699 |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | 5 | A | € 539.000 | € 4.146 |
| Aria 44 Westerwatering Zuid | 147 | 4 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | 5 | A | € 600.000 | € 4.688 |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | 5 | C | € 535.000 | € 4.147 |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | 6 | A | € 535.000 | € 4.023 |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | 6 | C | € 525.000 | € 3.947 |