apartment · resale
Mariniersweg 199
3011NL Rotterdam · Stadsdriehoek · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 92 apartments in Rotterdam met 42–78 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+7.4% t.o.v. mediaan van € 5.431/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Mariniersweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Mariniersweg 70 | 73 | C | € 350.000 | € 4.795 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 18.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 13518 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.796 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | D | € 350.000 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 354.200 | +€ 4.200 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 354.620 | +€ 4.620 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 354.690 | +€ 4.690 | |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 9.000 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 336.540 | € -13.460 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | € -20.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | 2 | A++ | € 395.000 | € 6.810 |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | 2 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | 2 | C | € 389.000 | € 5.985 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |