Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 226 m² |
| Kamers | 7 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bouten Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Peel en Maas met 102–191 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Peel en Maas
| Inwoners | 1.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 4014 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 423.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18940802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Liaan — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindcentrum NatuurTalent — 0.73 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zoes — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.352 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.273 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1911 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 582 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Peel en Maas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rembrandtstraat 16 Diepenbroek | 121 | C | € 415.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 439.200 | +€ 4.200 | |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | C | € 398.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 420.200 | € -14.800 | |
| In het Neervelt 23 Donk | 126 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | B | € 398.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 412.300 | € -22.700 | |
| Cederhof 8 Maasbree-centrum | 123 | B | € 445.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 458.530 | +€ 23.530 | |
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | D | € 365.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 399.830 | € -35.170 | |
| van Eyckstraat 31 Achter de Hoven | 120 | B | € 379.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 392.200 | € -42.800 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Patersstraat 17 Panningen-Noord | 163 | 6 | F | € 475.000 | € 2.914 |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | 6 | B | € 398.000 | € 3.062 |
| Cederhof 8 Maasbree-centrum | 123 | 7 | B | € 445.000 | € 3.618 |
| In het Neervelt 23 Donk | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | 6 | D | € 365.000 | € 2.829 |
| Rembrandtstraat 16 Diepenbroek | 121 | 7 | C | € 415.000 | € 3.430 |
| van Eyckstraat 31 Achter de Hoven | 120 | 6 | B | € 379.000 | € 3.158 |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | 6 | C | € 398.000 | € 3.586 |
| Ridder van Baerlestraat 17 Baarlo-centrum | 104 | 8 | D | € 319.000 | € 3.067 |
| Wethouder Tielenstraat 64 Egchel-centrum | 178 | 7 | A | € 700.000 | € 3.933 |