databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Koningsbergenstraat 2

8232DA Lelystad · Hanzepark · wijk Bolder · Lelystad

€ 415.000
€ 3.705 / m²
112 4kamers A
Foto 1 van Koningsbergenstraat 2 Foto 2 van Koningsbergenstraat 2 Foto 3 van Koningsbergenstraat 2 Foto 4 van Koningsbergenstraat 2 Foto 5 van Koningsbergenstraat 2 Foto 6 van Koningsbergenstraat 2 Foto 7 van Koningsbergenstraat 2 Foto 8 van Koningsbergenstraat 2 Foto 9 van Koningsbergenstraat 2 Foto 10 van Koningsbergenstraat 2 Foto 11 van Koningsbergenstraat 2 Foto 12 van Koningsbergenstraat 2

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.112 m²
Perceel126 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Yourstyle Vastgoed & Keuringen B.V. (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Lelystad met 78–145 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+9.9% t.o.v. mediaan van € 3.371/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Lelystad

Inwoners1.940
Dichtheid6877 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 391.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt48%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU09950524 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Kring — 0.29 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.52 km · 12 totaal binnen zoekradius
Apotheek VN Apotheek — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Centrum Pandion — 0.67 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Lelystad Centrum — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Appetito — 0.46 km · 21 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.981 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 88.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.130 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1456 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~448 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2011
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas Kombi Kompact HR28/24 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud419 m³
TuinAchtertuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
De Veste 12 8 De Veste 119 A € 415.000 +€ 0 € 415.000 € 0
De Veste 12 112 De Veste 119 A € 410.000 +€ 0 € 410.000 € -5.000
Punter 20 15 Punter 117 C € 400.000 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 423.400 +€ 8.400
Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats 128 C € 399.000 +€ 25.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 424.600 +€ 9.600
Zoom 17 41 Zoom 110 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 10.000
Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 138 C € 375.000 +€ 27.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 402.600 € -12.400
Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 139 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 € -15.000
Zilverschoonlaan 261 Flora Midden 118 A++ € 435.000 +€ 0 € 435.000 +€ 20.000
Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 141 B € 375.000 +€ 15.510
1 stap(pen)
  • B→A: € 15.510 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 390.510 € -24.490
Workumstraat 7 Lelystad-Haven West 132 A € 445.000 +€ 0 € 445.000 +€ 30.000
Botter 22 51 Botter Oost 118 A € 382.000 +€ 0 € 382.000 € -33.000
Lagune 96 Atol 110 D € 350.000 +€ 29.700
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.700 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.900 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 379.700 € -35.300

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Botter 22 51 Botter Oost 118 4 A € 382.000 € 3.237
Schoener 16 19 Schoener 104 4 A € 375.000 € 3.606
Galjoen 29 19 Galjoen 114 4 B € 345.000 € 3.026
Zoom 17 41 Zoom 110 5 A € 425.000 € 3.864
Punter 20 15 Punter 117 5 C € 400.000 € 3.419
Botter 11 20 Botter Oost 108 4 B € 325.000 € 3.009
Zilverschoonlaan 261 Flora Midden 118 5 A++ € 435.000 € 3.686
De Veste 12 8 De Veste 119 5 A € 415.000 € 3.487
De Veste 12 112 De Veste 119 5 A € 410.000 € 3.445
Kamp 16 42 Kamp 116 5 A € 365.000 € 3.147
Lagune 96 Atol 110 5 D € 350.000 € 3.182
De Stelling 10 71 De Schans 98 4 A € 365.000 € 3.724