Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Perceel | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 050Wonen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Groningen met 58–109 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+14.1% t.o.v. mediaan van € 4.120/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 5.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 12663 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 273.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Borgmanschool — 0.11 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Roezemoes — 0.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.12 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Oosterpoort — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Oosterpoort — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rondvaartbedrijf Kool — 0.73 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Porta dell Est — 0.14 km · 113 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.026 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 336 per jaar en 336 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1915 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Hr (gas gestookt uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 298 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 395.900 | +€ 900 | |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | B | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | +€ 4.500 | |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | C | € 375.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 383.190 | € -11.810 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 407.110 | +€ 12.110 | |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | B | € 379.000 | +€ 0 | € 379.000 | € -16.000 | |
| Petrus Campersingel 79 Gorechtbuurt | 63 | E | € 350.000 |
+€ 13.860
3 stap(pen)
|
€ 363.860 | € -31.140 | |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -45.000 | |
| Eerste Spoorstraat 12 Kostverloren | 67 | E | € 335.000 |
+€ 14.740
3 stap(pen)
|
€ 349.740 | € -45.260 | |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | B | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -45.500 | |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 50.000 | |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | 3 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | 3 | B | € 399.500 | € 4.342 |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | 3 | B | € 379.000 | € 4.120 |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | 4 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | 4 | C | € 400.000 | € 5.063 |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | 4 | A+ | € 325.000 | € 3.693 |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | 4 | D | € 300.000 | € 3.846 |
| Reddingiusweg 97 Hoogkerk-Zuid | 79 | 4 | E | € 290.000 | € 3.671 |
| Martenstraat 7 Oosterpoort | 71 | 3 | E | € 285.000 | € 4.014 |
| Eerste Spoorstraat 12 Kostverloren | 67 | 3 | E | € 335.000 | € 5.000 |