apartment · resale
Bruijnings Ingenhoeslaan 372
2273HT Voorburg · Bovenveen noord · wijk Bovenveen · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Togt Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Leidschendam-Voorburg met 47–88 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.9% t.o.v. mediaan van € 4.643/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 2.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 7497 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19161000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Driemaster — 0.27 km · 37 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Voetstapjes — 0.55 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Savalle — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boden en Ottenheijm — 0.38 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 2.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorburg 't Loo — 0.48 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Five Flavors — 0.33 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.733 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~816 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.088 per jaar en 1020 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1961 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 222 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | D | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | +€ 15.000 | |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | F | € 295.000 |
+€ 6.400
2 stap(pen)
|
€ 301.400 | € -23.600 | |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | E | € 350.000 |
+€ 4.800
1 stap(pen)
|
€ 354.800 | +€ 29.800 | |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -40.000 | |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | C | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 44.000 | |
| Nicolaas Beetslaan 89 Bovenveen midden | 60 | E | € 275.000 |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 278.600 | € -46.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 340.000 | € 4.928 |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | 4 | D | € 325.000 | € 4.643 |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | B | € 325.000 | € 4.514 |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | C | € 325.000 | € 4.514 |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 285.000 | € 4.130 |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | 3 | F | € 295.000 | € 4.609 |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | 3 | C | € 325.000 | € 4.221 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| Nicolaas Beetslaan 89 Bovenveen midden | 60 | 3 | E | € 275.000 | € 4.583 |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | 4 | B | € 435.000 | € 5.959 |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |