house · resale
Dorpsstraat 85
2761AA Zevenhuizen (ZH) · Kern Zevenhuizen · wijk Zevenhuizen wijk 02 · Zuidplas
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 51 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Perdijk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Zuidplas met 90–167 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 4.407/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zuidplas
| Inwoners | 515 |
|---|---|
| Dichtheid | 3761 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 477.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18920201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Eendragt — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.25 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.21 km |
| Apotheek | Apotheek Zevenhuizen-Moerkapelle — 0.12 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Breugel — 0.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé Hof van Holland — 0.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.774 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 456 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zuidplas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | C | € 485.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 509.800 | € -35.200 | |
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | B | € 575.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 590.620 | +€ 45.620 | |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | B | € 485.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 496.880 | € -48.120 | |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 50.000 | |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -66.000 | |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | A++++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 70.000 | |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -70.000 | |
| Wulpendreef 17 Dorp Noord | 103 | B | € 439.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 450.330 | € -94.670 | |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | C | € 425.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 442.050 | € -102.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | 5 | A | € 595.000 | € 4.407 |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | 5 | A++++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | 5 | C | € 485.000 | € 3.911 |
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | 5 | B | € 575.000 | € 4.049 |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | 5 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | 5 | B | € 485.000 | € 4.491 |
| Begoniaveld 63 Zuidplas Velden | 127 | 5 | B | € 739.000 | € 5.819 |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | 5 | A | € 479.000 | € 4.477 |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | 5 | C | € 425.000 | € 3.864 |
| Julianastraat 31 Kern Moerkapelle | 112 | 5 | C | € 690.000 | € 6.161 |
| Land voor Water 37 Dorp Noord | 149 | 5 | B | € 695.000 | € 4.664 |