Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 253 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Remko Stevens Makelaardij BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Overbetuwe met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+14.8% t.o.v. mediaan van € 4.158/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Overbetuwe
| Inwoners | 2.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 3393 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 400.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17340902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St. Willibrordusschool — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.43 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Herveld — 0.47 km |
| OV-station | Zetten-Andelst — 1.85 km |
| Restaurant | Grillroom Casa Mia — 0.45 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.774 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 400 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Overbetuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 26.000 | |
| Stier 23 Vierslag | 142 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 36.000 | |
| Regenboog 12 Westeraam, Centrale zone | 142 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 40.000 | |
| Brittanjesingel 39 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 115 | B | € 489.500 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 502.150 | € -46.850 | |
| Maagd 8 Vierslag | 140 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 50.000 | |
| Hoogsestraat 3 Buitengebied Valburg Zuid | 123 | B | € 589.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 602.530 | +€ 53.530 | |
| Henriëtte Roland Holstlaan 20 De Brieneshof-De Pas | 116 | B | € 590.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 602.760 | +€ 53.760 | |
| Fonteinkruid 18 Lanenbuurt | 127 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -60.000 | |
| Mozartstraat 117 de Helster | 125 | B | € 469.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 482.750 | € -66.250 | |
| Ganzenvoet 15 Breekenhof | 108 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -104.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henriëtte Roland Holstlaan 20 De Brieneshof-De Pas | 116 | 4 | B | € 590.000 | € 5.086 |
| Brittanjesingel 39 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 115 | 4 | B | € 489.500 | € 4.257 |
| De Dries 20 Melkweide | 124 | 5 | A | € 439.000 | € 3.540 |
| Hoogsestraat 3 Buitengebied Valburg Zuid | 123 | 4 | B | € 589.000 | € 4.789 |
| Ganzenvoet 15 Breekenhof | 108 | 4 | A | € 445.000 | € 4.120 |
| Mozartstraat 117 de Helster | 125 | 6 | B | € 469.000 | € 3.752 |
| Fonteinkruid 18 Lanenbuurt | 127 | 4 | A | € 489.000 | € 3.850 |
| De Dries 30 Melkweide | 115 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.261 |
| Stier 23 Vierslag | 142 | 5 | A | € 585.000 | € 4.120 |
| Maagd 8 Vierslag | 140 | 4 | A | € 599.000 | € 4.279 |
| Regenboog 12 Westeraam, Centrale zone | 142 | 6 | A+++ | € 589.000 | € 4.148 |
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.885 |