house · resale
Drieboomlaan 285
1624BJ Hoorn (NH) · Hoorn Noord - Buurt 12 00 · wijk Wijk 12 Hoorn-Noord · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Perceel | 110 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Direct (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Hoorn met 57–106 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.183/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 4065 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 406.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04051200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Voortgezet Speciaal Onderwijs De Stormvogel — 0.18 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKH Het Fluitschip — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.56 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Hoorn — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kaap Hoorn — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 1.02 km |
| OV-station | Hoorn — 1.06 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Snackbar Cindy — 0.7 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.640 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.166 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1394 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 328 per jaar en 328 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1930 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 266 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kruisstraat 2 Binnenstad - Buurt 10 02 | 68 | D | € 425.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 435.880 | +€ 10.880 | |
| Beurtschip 1 Risdam-Zuid - Buurt 20 06 | 86 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Achter de Vest 10 Binnenstad - Buurt 10 03 | 64 | C | € 375.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 380.760 | € -44.240 | |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -60.000 | |
| Duinsteeg 5 Binnenstad - Buurt 10 02 | 90 | C | € 485.000 |
+€ 8.100
1 stap(pen)
|
€ 493.100 | +€ 68.100 | |
| Kerkplein 29 Binnenstad - Buurt 10 02 | 92 | C | € 498.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 506.280 | +€ 81.280 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beurtschip 1 Risdam-Zuid - Buurt 20 06 | 86 | 4 | A | € 400.000 | € 4.651 |
| Duinsteeg 5 Binnenstad - Buurt 10 02 | 90 | 3 | C | € 485.000 | € 5.389 |
| Kerkplein 29 Binnenstad - Buurt 10 02 | 92 | 5 | C | € 498.000 | € 5.413 |
| Kruisstraat 2 Binnenstad - Buurt 10 02 | 68 | 3 | D | € 425.000 | € 6.250 |
| Achter de Vest 10 Binnenstad - Buurt 10 03 | 64 | 4 | C | € 375.000 | € 5.859 |
| Stijl 53 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 | 98 | 4 | B | € 325.000 | € 3.316 |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | 5 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Nieuwe Noord 22 Binnenstad - Buurt 10 02 | 101 | 3 | A++ | € 525.000 | € 5.198 |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | 5 | B | € 365.000 | € 3.544 |