Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dorenbos I Rasch Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Hilversum met 90–167 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-19.5% t.o.v. mediaan van € 5.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 6.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 4302 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Loosdrechtse Apotheek — 1.34 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Appel — 0.82 km |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 4.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lai Do — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.774 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 433 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buys Ballotstraat 6 Geuzenbuurt | 118 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 33.000
4 stap(pen)
|
€ 558.000 | +€ 13.000 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 558.800 | +€ 13.800 | |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | B | € 545.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 559.850 | +€ 14.850 | |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 565.035 | +€ 20.035 | |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | G | € 525.000 |
+€ 51.200
6 stap(pen)
|
€ 576.200 | +€ 31.200 | |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | B | € 500.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 513.750 | € -31.250 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | D | € 575.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 602.540 | +€ 57.540 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 618.000 | +€ 73.000 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 |
+€ 31.680
4 stap(pen)
|
€ 620.680 | +€ 75.680 | |
| Reaumurlaan 13 Noord | 95 | D | € 597.500 |
+€ 25.650
3 stap(pen)
|
€ 623.150 | +€ 78.150 | |
| Bonnikestraat 41 Noord | 106 | D | € 425.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 453.620 | € -91.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Buys Ballotstraat 6 Geuzenbuurt | 118 | 4 | A | € 550.000 | € 4.661 |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | 5 | G | € 525.000 | € 4.102 |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | 5 | B | € 545.000 | € 4.037 |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | 5 | B | € 500.000 | € 4.000 |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | 5 | C | € 535.000 | € 4.496 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |
| Kamerlingh Onnesweg 122 Liebergen | 128 | 5 | C | € 695.000 | € 5.430 |
| Radiostraat 68 Astronomische Buurt | 114 | 5 | C | € 675.000 | € 5.921 |
| Van Leeuwenhoekstraat 122 Johannes Geradtswegbuurt | 107 | 5 | C | € 625.000 | € 5.841 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | 4 | D | € 575.000 | € 5.637 |
| Diependaalselaan 281 Zeeheldenkwartier | 145 | 5 | D | € 700.000 | € 4.828 |