Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Marjan van Heerde Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Nijmegen met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+17.4% t.o.v. mediaan van € 4.223/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 5.520 |
|---|---|
| Dichtheid | 6870 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 350.000 deze listing +76% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680510
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.5 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Tweeling — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | New India — 0.26 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Emma Apotheek — 0.4 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Sint Anna — 0.54 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Centraal Dierenlaboratorium — 1.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen — 0.98 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Holy Roti — 0.28 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.936 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.488 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.060 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1116 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~248 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 451 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | B | € 575.000 |
+€ 39.440
3 stap(pen)
|
€ 614.440 | € -560 | |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | C | € 579.000 |
+€ 40.660
4 stap(pen)
|
€ 619.660 | +€ 4.660 | |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | A | € 595.000 |
+€ 26.640
2 stap(pen)
|
€ 621.640 | +€ 6.640 | |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | E | € 549.000 |
+€ 58.650
6 stap(pen)
|
€ 607.650 | € -7.350 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 |
+€ 49.950
5 stap(pen)
|
€ 624.950 | +€ 9.950 | |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | B | € 565.000 |
+€ 31.900
3 stap(pen)
|
€ 596.900 | € -18.100 | |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | A++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | +€ 20.000 | |
| Galiciëstraat 11 Lent | 114 | A | € 565.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 585.520 | € -29.480 | |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | A++ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 30.000 | |
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | E | € 525.000 |
+€ 58.650
6 stap(pen)
|
€ 583.650 | € -31.350 | |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | C | € 609.000 |
+€ 41.040
4 stap(pen)
|
€ 650.040 | +€ 35.040 | |
| Piet Heinstraat 67 Bottendaal | 95 | C | € 540.000 |
+€ 36.100
4 stap(pen)
|
€ 576.100 | € -38.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Galiciëstraat 11 Lent | 114 | 5 | A | € 565.000 | € 4.956 |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | 5 | A | € 675.000 | € 5.037 |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | 5 | C | € 619.000 | € 5.527 |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | 5 | B | € 575.000 | € 4.228 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | 5 | D | € 575.000 | € 5.180 |
| Andalusiëstraat 20 Lent | 124 | 4 | A+++ | € 549.000 | € 4.427 |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | 5 | C | € 609.000 | € 5.639 |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | 4 | E | € 549.000 | € 4.774 |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | 5 | C | € 579.000 | € 5.411 |
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | 4 | E | € 525.000 | € 4.565 |