house · resale
Kruiskroft 8
1935AP Egmond-Binnen · Egmond-Binnen · wijk Wijk 05 Egmond-Binnen · Bergen (NH)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 183 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Groot Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Bergen (NH) met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-27.0% t.o.v. mediaan van € 4.948/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bergen (NH.)
| Inwoners | 2.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 237 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 465.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 3.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03730500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.23 km |
|---|---|
| Restaurant | Herberg Binnen — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.191 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.540 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.403 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2159 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~762 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 508 per jaar en 508 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 385 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bergen (NH)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meeuwenlaan 2 Egmond-Binnen | 111 | D | € 449.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 466.760 | +€ 7.760 | |
| Visweg 7 Egmond-Binnen | 118 | C | € 425.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 435.620 | € -23.380 | |
| Jacob Glasstraat 6 Egmond aan Zee | 96 | E | € 475.000 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 496.120 | +€ 37.120 | |
| Plevierweg 32 Groet met Hargen | 113 | C | € 495.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 505.170 | +€ 46.170 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Visweg 7 Egmond-Binnen | 118 | 5 | C | € 425.000 | € 3.602 |
| Plevierweg 32 Groet met Hargen | 113 | 5 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Vuurdoornweg 7 Schoorl met Bregtdorp | 129 | 5 | C | € 598.000 | € 4.636 |
| Prinses Irenelaan 139 Egmond aan den Hoef | 138 | 5 | B | € 575.000 | € 4.167 |
| Meeuwenlaan 2 Egmond-Binnen | 111 | 6 | D | € 449.000 | € 4.045 |
| Jan Roggeveenweg 24 Conincx | 113 | 5 | B | € 585.000 | € 5.177 |
| Jacob Glasstraat 6 Egmond aan Zee | 96 | 6 | E | € 475.000 | € 4.948 |
| Prins Bernhardlaan 27 De Rekere | 138 | 6 | D | € 825.000 | € 5.978 |
| Dennenlaan 11 Egmond aan Zee | 118 | 4 | C | € 869.000 | € 7.364 |
| Stroomerlaan 24 Boendermaker | 93 | 4 | F | € 825.000 | € 8.871 |
| Dorpsstraat 110 Boendermaker | 116 | 4 | G | € 950.000 | € 8.190 |