apartment · resale
Wilhelminasingel 2
6524AK Nijmegen · Stadscentrum · wijk Nijmegen-Centrum · Nijmegen
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beaufort ERA Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Nijmegen met 44–83 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+10.4% t.o.v. mediaan van € 5.661/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 10.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 10530 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Petrus Canisius — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | RID Dyslexie Dyscalculie — 0.37 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Centraal Dierenlaboratorium — 2.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Dionysos — 0.06 km · 107 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.024 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.995 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~832 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~256 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1896 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en elektrische verwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Ferroli BlueSense 4 HRCW4 (gas gestookt uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 302 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 52 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | C | € 395.000 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 408.400 | +€ 8.400 | |
| Hatertseweg 681 Hatert | 80 | A+ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | C | € 375.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 386.200 | € -13.800 | |
| Muldersweg 233 Neerbosch-Oost | 81 | B | € 375.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 383.910 | € -16.090 | |
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | B | € 375.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 382.920 | € -17.080 | |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 59 | A | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | +€ 20.000 | |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -35.000 | |
| Oude Graafseweg 219 Heseveld | 80 | A | € 342.000 | +€ 0 | € 342.000 | € -58.000 | |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | B | € 334.000 |
+€ 6.490
1 stap(pen)
|
€ 340.490 | € -59.510 | |
| Bronsgeeststraat 11 Biezen | 52 | B | € 325.000 |
+€ 5.720
1 stap(pen)
|
€ 330.720 | € -69.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 59 | 2 | A | € 420.000 | € 7.119 |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | 3 | A | € 365.000 | € 5.615 |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | 3 | C | € 395.000 | € 5.896 |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | 2 | B | € 334.000 | € 5.661 |
| Jacob Canisstraat 32 Altrade | 65 | 2 | C | € 300.000 | € 4.615 |
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | 2 | C | € 375.000 | € 6.696 |
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | 3 | B | € 375.000 | € 5.208 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 65 | 3 | A | € 515.000 | € 7.923 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 52 | 2 | A | € 395.000 | € 7.596 |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Bronsgeeststraat 11 Biezen | 52 | 2 | B | € 325.000 | € 6.250 |
| Hatertseweg 681 Hatert | 80 | 3 | A+ | € 389.000 | € 4.862 |