Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hamer & Ran Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Haarlem met 84–156 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+4.6% t.o.v. mediaan van € 5.977/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 14896 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr H Bavinckschool — 0.31 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.48 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schoterbos Apotheek — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Haarlem Samen Gezond — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 1.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 1.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Gouden Lelie — 0.22 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.741 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 418 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | B | € 735.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 747.540 | € -2.460 | |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | C | € 735.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 758.000 | +€ 8.000 | |
| Scheepersstraat 59 De Goede Hoop | 124 | B | € 750.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 763.640 | +€ 13.640 | |
| Theemsstraat 37 Zeeheldenbuurt | 113 | D | € 700.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 730.510 | € -19.490 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 773.000 | +€ 23.000 | |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 25.000 | |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | C | € 750.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 775.600 | +€ 25.600 | |
| Vinkenstraat 36 Nachtegaalbuurt | 141 | C | € 750.000 |
+€ 28.200
2 stap(pen)
|
€ 778.200 | +€ 28.200 | |
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | B | € 700.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 713.860 | € -36.140 | |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | B | € 695.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 708.860 | € -41.140 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 45.000 | |
| Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt | 129 | D | € 669.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 703.830 | € -46.170 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | 6 | C | € 800.000 | € 6.557 |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | 6 | C | € 735.000 | € 6.391 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | 6 | B | € 700.000 | € 5.556 |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | 6 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |
| Scheepersstraat 59 De Goede Hoop | 124 | 7 | B | € 750.000 | € 6.048 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |