Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Perceel | 680 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Buurman Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Apeldoorn met 62–117 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+10.0% t.o.v. mediaan van € 4.534/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kayersdijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kayersdijk 122 | 358 | C | € 1.100.000 | € 3.073 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 560 |
|---|---|
| Dichtheid | 1686 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Emmaschool — 0.28 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa IN Kleur — 0.83 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Gaarde — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 2.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 1.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hong Kong — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.144 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.250 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.332 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1980 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~810 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 810 per jaar en 810 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1938 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 419 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1e Wormenseweg 26 Brummelhof | 97 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 1.000 | |
| Kraaienweg 57 Vogelkwartier | 96 | D | € 449.500 |
+€ 6.720
1 stap(pen)
|
€ 456.220 | +€ 7.220 | |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | A | € 427.500 | +€ 0 | € 427.500 | € -21.500 | |
| Hofveld 3 Vogelkwartier | 83 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.000 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.000 | |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.000 | |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.000 | |
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | E | € 399.000 |
+€ 11.440
2 stap(pen)
|
€ 410.440 | € -38.560 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 406.640 | € -42.360 | |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -49.000 | |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | B | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -49.500 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 13.130
2 stap(pen)
|
€ 398.130 | € -50.870 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | 4 | E | € 399.000 | € 4.534 |
| Reigersweg 34 Vogelkwartier | 87 | 4 | B | € 395.000 | € 4.540 |
| 1e Wormenseweg 26 Brummelhof | 97 | 4 | C | € 450.000 | € 4.639 |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | 4 | B | € 400.000 | € 4.211 |
| Holtrichtersveld 305 Matenveld | 88 | 4 | C | € 375.000 | € 4.261 |
| Talingweg 229 Vogelkwartier | 96 | 4 | C | € 500.000 | € 5.208 |
| Touwslagershorst 103 Matenhorst | 93 | 4 | B | € 359.000 | € 3.860 |
| Deventerstraat 624 Wolthuis | 83 | 4 | G | € 529.000 | € 6.373 |
| Kraaienweg 57 Vogelkwartier | 96 | 3 | D | € 449.500 | € 4.682 |
| 1e Wormenseweg 194 Vogelkwartier | 81 | 4 | E | € 385.000 | € 4.753 |
| Hofveld 3 Vogelkwartier | 83 | 3 | B | € 425.000 | € 5.120 |
| Vosweide 27 Osseveld-Oost | 82 | 4 | A | € 359.000 | € 4.378 |