house · resale
Graaf Aelbrechtlaan 114
1181SX Amstelveen · Kruiskerkbuurt · wijk Elsrijk · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 150 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BorgerSmith makelaars en taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Amstelveen met 105–195 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+35.9% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 6333 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 897.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.25 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Blub zegt de Vis — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.61 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bankras — 1.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Biesbosch — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 1.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 0.67 km |
| Restaurant | Shouryuu Izakaya — 0.14 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 270.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.000 per jaar (~€ 250/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.218 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2550 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~900 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 600 per jaar en 600 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 515 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | C | € 1.150.000 |
+€ 7.245
1 stap(pen)
|
€ 1.157.245 | € -92.755 | |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | B | € 1.150.000 | +€ 0 | € 1.150.000 | € -100.000 | |
| Keizer Karelweg 121 Kastanjebuurt | 175 | C | € 1.350.000 |
+€ 15.750
1 stap(pen)
|
€ 1.365.750 | +€ 115.750 | |
| Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost | 170 | B | € 1.092.000 | +€ 0 | € 1.092.000 | € -158.000 | |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | A+ | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -175.000 | |
| Da Costalaan 30 Patrimonium | 126 | B | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -175.000 | |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | C | € 1.055.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 1.068.050 | € -181.950 | |
| Jan Tooroplaan 51 Amsterdamse Bos Noord | 170 | A | € 1.495.000 | +€ 0 | € 1.495.000 | +€ 245.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | 7 | B | € 1.150.000 | € 7.099 |
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | 6 | C | € 1.150.000 | € 7.143 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | 6 | A+ | € 1.075.000 | € 6.719 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Jan Tooroplaan 51 Amsterdamse Bos Noord | 170 | 7 | A | € 1.495.000 | € 8.794 |
| Da Costalaan 30 Patrimonium | 126 | 7 | B | € 1.075.000 | € 8.532 |
| Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost | 170 | 6 | B | € 1.092.000 | € 6.424 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |
| Keizer Karelweg 121 Kastanjebuurt | 175 | 8 | C | € 1.350.000 | € 7.714 |
| Straat van Magelhaens 29 Zeestratenbuurt | 177 | 7 | A | € 900.000 | € 5.085 |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | 6 | B | € 795.000 | € 6.023 |