Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 222 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Tetering Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Drimmelen met 93–174 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Drimmelen
| Inwoners | 355 |
|---|---|
| Dichtheid | 2435 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17190304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jij — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Terheijden — 0.59 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Dokters & Co — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Gouden Leeuw — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.716 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.895 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 548 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Drimmelen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blockmekerstraat 31 Middelmade | 120 | D | € 529.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 561.400 | € -7.600 | |
| Gomarusstraat 27 Wagenberg zuidoost | 114 | B | € 575.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 587.540 | +€ 18.540 | |
| Middelmeede 10 De Meede | 127 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -19.000 | |
| Vlietstraat 14 Zeggepolder-zuid | 108 | C | € 525.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 546.600 | € -22.400 | |
| Spoorstraat 27 De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe | 115 | B | € 625.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 637.650 | +€ 68.650 | |
| Kuipershoek 24 Drimmelen Centrum | 122 | C | € 650.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 674.400 | +€ 105.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Middelmeede 10 De Meede | 127 | 4 | A | € 550.000 | € 4.331 |
| Blockmekerstraat 31 Middelmade | 120 | 4 | D | € 529.000 | € 4.408 |
| Gomarusstraat 27 Wagenberg zuidoost | 114 | 5 | B | € 575.000 | € 5.044 |
| Lijsterhof 43 Hoogerheide | 132 | 6 | A | € 440.000 | € 3.333 |
| Kuipershoek 24 Drimmelen Centrum | 122 | 4 | C | € 650.000 | € 5.328 |
| De Hooimijt 15 Middelmade | 116 | 5 | A+ | € 450.000 | € 3.879 |
| Spoorstraat 27 De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe | 115 | 4 | B | € 625.000 | € 5.435 |
| Noord-Brabantlaan 11 De Heerlijkheid Lage Zwaluwe | 115 | 5 | C | € 430.000 | € 3.739 |
| Kuipershoek 18 Drimmelen Centrum | 113 | 5 | B | € 699.000 | € 6.186 |
| Vlietstraat 14 Zeggepolder-zuid | 108 | 5 | C | € 525.000 | € 4.861 |
| Stationsweg 22 Drimmelen Centrum | 145 | 4 | E | € 815.000 | € 5.621 |
| Raadhuisstraat 55 Terheijden noordwest | 101 | 5 | A | € 425.000 | € 4.208 |