apartment · resale
Rijswijkseweg 71
2516EE Den Haag · Laakhaven-Oost · wijk Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VK Makelaars & Taxateurs BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 148 apartments in Den Haag met 64–119 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-14.7% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rijswijkseweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rijswijkseweg 71 | 94 | A | € 369.000 | € 3.926 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 18043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 239.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 88% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183819
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Prins Willem Alexander — 0.38 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kim Dak — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wow supermarkt — 0.15 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Leeuwenhoek — 0.36 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arts en Zorg — 0.34 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 1.9 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag HS — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Marina Smir — 0.2 km · 47 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.885 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 284 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € 0 | |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | E | € 339.500 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 370.850 | +€ 1.850 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 371.600 | +€ 2.600 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -4.000 | |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 29.970
5 stap(pen)
|
€ 364.970 | € -4.030 | |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 6.000 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 375.500 | +€ 6.500 | |
| Nunspeetlaan 293 Oostbroek-Zuid | 96 | D | € 350.000 |
+€ 25.920
3 stap(pen)
|
€ 375.920 | +€ 6.920 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 376.730 | +€ 7.730 | |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | B | € 345.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 354.240 | € -14.760 | |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | C | € 335.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 353.600 | € -15.400 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 16.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | 3 | B | € 375.000 | € 4.032 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | 3 | A | € 369.000 | € 3.926 |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | 3 | C | € 335.000 | € 3.602 |
| Nunspeetlaan 293 Oostbroek-Zuid | 96 | 3 | D | € 350.000 | € 3.646 |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | 3 | C | € 385.000 | € 4.425 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | 4 | E | € 380.000 | € 4.270 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | 4 | E | € 339.500 | € 3.574 |