Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Open makelaars & hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.0% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 3.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 6935 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 380.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022448
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het JongLeren — 0.37 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Laar — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | DocLine Arnhem — 0.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.69 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 0.51 km |
| Restaurant | FYN — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.510 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~378 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Boterbloemstraat 17 Zeegsingel e.o. | 133 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | A | € 495.000 |
+€ 8.560
1 stap(pen)
|
€ 503.560 | +€ 8.560 | |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | A | € 495.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 504.040 | +€ 9.040 | |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | A | € 500.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 510.080 | +€ 15.080 | |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Kersenplukkerserf 3 Schuytgraaf-Zuid | 124 | A | € 465.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 474.920 | € -20.080 | |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | A | € 465.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 474.440 | € -20.560 | |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | B | € 495.000 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 517.040 | +€ 22.040 | |
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | C | € 429.500 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 465.620 | € -29.380 | |
| Schijndelstraat 47 De Laar-West | 103 | C | € 435.000 |
+€ 28.840
3 stap(pen)
|
€ 463.840 | € -31.160 | |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | A | € 450.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 459.200 | € -35.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | 5 | A | € 500.000 | € 3.968 |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 4.160 |
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | 5 | C | € 429.500 | € 3.329 |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | 5 | B | € 575.000 | € 4.563 |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | 5 | A | € 415.000 | € 3.192 |
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | 5 | A | € 532.000 | € 4.667 |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | 5 | A | € 495.000 | € 4.381 |
| Kersenplukkerserf 3 Schuytgraaf-Zuid | 124 | 4 | A | € 465.000 | € 3.750 |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | 5 | A | € 400.000 | € 3.333 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Boterbloemstraat 17 Zeegsingel e.o. | 133 | 4 | A+ | € 500.000 | € 3.759 |