Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Perceel | 86 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blauw Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Gouda met 55–102 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 4.639/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 2.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 10296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Aloysiusschool — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Quadrant — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hiper City — 0.41 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pharmacy Neumann — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Diez Canseco Huisartsenpraktijk Gouda Noord — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.1 km |
| OV-station | Gouda — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoe — 0.28 km · 46 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.975 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.955 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1738 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~711 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 711 per jaar en 711 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 301 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud | 92 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Ravelplein 30 Componistenbuurt | 96 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| IJssellaan 122 Kort Haarlem | 80 | F | € 365.000 |
+€ 13.600
3 stap(pen)
|
€ 378.600 | +€ 3.600 | |
| Vogelplein 12 De Korte Akkeren Oud | 72 | F | € 369.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 381.240 | +€ 6.240 | |
| Mr. D.J. van Heusdestraat 36 Kort Haarlem | 74 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| IJssellaan 161 Kort Haarlem | 66 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Constantijn Huygensstraat 70 De Korte Akkeren Oud | 83 | E | € 350.000 |
+€ 10.790
2 stap(pen)
|
€ 360.790 | € -14.210 | |
| Klimopstraat 4 De Korte Akkeren Oud | 78 | E | € 350.000 |
+€ 10.140
2 stap(pen)
|
€ 360.140 | € -14.860 | |
| Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw | 99 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | D | € 395.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 400.670 | +€ 25.670 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 6.860
1 stap(pen)
|
€ 431.860 | +€ 56.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Constantijn Huygensstraat 70 De Korte Akkeren Oud | 83 | 3 | E | € 350.000 | € 4.217 |
| Mr. D.J. van Heusdestraat 36 Kort Haarlem | 74 | 3 | B | € 385.000 | € 5.203 |
| IJssellaan 122 Kort Haarlem | 80 | 4 | F | € 365.000 | € 4.562 |
| Klimopstraat 4 De Korte Akkeren Oud | 78 | 4 | E | € 350.000 | € 4.487 |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | 4 | D | € 395.000 | € 4.877 |
| Vogelplein 12 De Korte Akkeren Oud | 72 | 4 | F | € 369.000 | € 5.125 |
| IJssellaan 161 Kort Haarlem | 66 | 3 | A | € 389.000 | € 5.894 |
| Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud | 92 | 4 | C | € 375.000 | € 4.076 |
| Ravelplein 30 Componistenbuurt | 96 | 4 | B | € 375.000 | € 3.906 |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | 4 | D | € 425.000 | € 4.337 |
| Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw | 99 | 4 | B | € 400.000 | € 4.040 |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |