house · resale
Beukebeek 14
5501CV Veldhoven · Cobbeek en Centrum · wijk Wijk 00 Veldhoven · Veldhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 206 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pit makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Veldhoven met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-18.1% t.o.v. mediaan van € 4.559/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 4.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 5690 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 357.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Rank — 0.31 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Turkse Supermarkt — 0.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Zonderwijk — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Venocare — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 1.81 km |
| Restaurant | Brasserie Ludiek — 0.09 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.510 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant HR 107 (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 462 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | D | € 470.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 499.700 | +€ 10.700 | |
| Fret 34 De Kelen | 102 | B | € 465.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 476.220 | € -12.780 | |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.000 | |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | C | € 450.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 474.000 | € -15.000 | |
| Torenvalk 11 De Kelen | 101 | B | € 500.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 511.110 | +€ 22.110 | |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | C | € 515.000 |
+€ 20.925
2 stap(pen)
|
€ 535.925 | +€ 46.925 | |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 60.000 | |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 551.200 | +€ 62.200 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 565.100 | +€ 76.100 | |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | B | € 550.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 566.170 | +€ 77.170 | |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | A | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | 6 | C | € 515.000 | € 3.815 |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | 6 | A | € 549.000 | € 3.786 |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | 6 | B | € 550.000 | € 3.741 |
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | 6 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | 6 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | 5 | A | € 579.000 | € 4.991 |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | 5 | D | € 470.000 | € 4.273 |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.153 |