Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 150 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PUUR* Makelaars Haarlem-Noord (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Haarlem met 105–195 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+7.1% t.o.v. mediaan van € 6.132/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Sparrenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Sparrenstraat 30 | 89 | C | € 450.000 | € 5.056 |
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 5240 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 637.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Obs Ter Cleeff — 0.59 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Wonderberk — 0.57 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Marnix — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schoterpoort — 0.29 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 2.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 0.96 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café Lief — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.703 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 211.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.903 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1950 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim | 159 | C | € 975.000 |
+€ 31.800
2 stap(pen)
|
€ 1.006.800 | +€ 21.800 | |
| De Haasstraat 16 Heiliglanden | 189 | C | € 925.000 |
+€ 37.800
2 stap(pen)
|
€ 962.800 | € -22.200 | |
| Raamvest 27 Vijfhoek | 118 | E | € 975.000 |
+€ 38.940
4 stap(pen)
|
€ 1.013.940 | +€ 28.940 | |
| Verspronckweg 158 Kleverpark-noord | 164 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € -35.000 | |
| Kaapstanderstraat 9 Sportliedenbuurt | 126 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € -35.000 | |
| Esschilderstraat 38 Welgelegen | 187 | C | € 895.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 932.400 | € -52.600 | |
| Eenhoornstraat 44 Sterrenbuurt | 129 | D | € 895.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 929.830 | € -55.170 | |
| Beethovenstraat 2 Boerhaavevaart | 152 | A | € 899.000 | +€ 0 | € 899.000 | € -86.000 | |
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | E | € 850.000 |
+€ 46.530
4 stap(pen)
|
€ 896.530 | € -88.470 | |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | E | € 850.000 |
+€ 44.220
4 stap(pen)
|
€ 894.220 | € -90.780 | |
| Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west | 163 | C | € 1.050.000 |
+€ 32.600
2 stap(pen)
|
€ 1.082.600 | +€ 97.600 | |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt | 161 | 6 | E | € 1.135.000 | € 7.050 |
| Beethovenstraat 2 Boerhaavevaart | 152 | 7 | A | € 899.000 | € 5.914 |
| Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim | 159 | 7 | C | € 975.000 | € 6.132 |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | 6 | A | € 845.000 | € 6.259 |
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | 7 | E | € 850.000 | € 6.028 |
| Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west | 163 | 7 | C | € 1.050.000 | € 6.442 |
| Verspronckweg 158 Kleverpark-noord | 164 | 5 | A | € 950.000 | € 5.793 |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | 5 | A | € 875.000 | € 6.341 |
| Frederik Hendriklaan 21 Zuiderhout | 156 | 5 | C | € 1.185.000 | € 7.596 |
| Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west | 135 | 7 | B | € 850.000 | € 6.296 |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | 5 | E | € 850.000 | € 6.343 |
| Vinkenstraat 36 Nachtegaalbuurt | 141 | 7 | C | € 750.000 | € 5.319 |