Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kramer & Partners Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Haarlem met 54–101 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+4.4% t.o.v. mediaan van € 6.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 11365 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 394.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03922102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Al Ikhlaas — 0.17 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.34 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Meerwijk — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijken Vuister, Mensink en van der Sluijs & Elias — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 2.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sukiya — 0.35 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 780 per jaar (~€ 65/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.452 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~546 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~78 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 264 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 |
+€ 22.200
3 stap(pen)
|
€ 497.200 | € -2.800 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 |
+€ 19.800
3 stap(pen)
|
€ 504.800 | +€ 4.800 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 44.730
7 stap(pen)
|
€ 494.730 | € -5.270 | |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | C | € 450.000 |
+€ 44.500
5 stap(pen)
|
€ 494.500 | € -5.500 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 |
+€ 23.700
3 stap(pen)
|
€ 508.700 | +€ 8.700 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 59.850
7 stap(pen)
|
€ 509.850 | +€ 9.850 | |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | C | € 450.000 |
+€ 36.500
5 stap(pen)
|
€ 486.500 | € -13.500 | |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | A | € 450.000 |
+€ 26.700
3 stap(pen)
|
€ 476.700 | € -23.300 | |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | B | € 435.000 |
+€ 34.030
4 stap(pen)
|
€ 469.030 | € -30.970 | |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | D | € 489.000 |
+€ 44.460
6 stap(pen)
|
€ 533.460 | +€ 33.460 | |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | C | € 495.000 |
+€ 46.000
5 stap(pen)
|
€ 541.000 | +€ 41.000 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 53.010
6 stap(pen)
|
€ 548.010 | +€ 48.010 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | 3 | D | € 489.000 | € 6.269 |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | 4 | E | € 450.000 | € 6.338 |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | 3 | D | € 525.000 | € 6.731 |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | 3 | A | € 475.000 | € 6.419 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | 3 | C | € 450.000 | € 6.164 |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | 3 | B | € 435.000 | € 5.241 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | 3 | A | € 395.000 | € 5.338 |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | 4 | A | € 485.000 | € 7.348 |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | 3 | F | € 380.000 | € 5.000 |