Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 262 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bouten Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Peel en Maas met 70–130 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 3.488/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Peel en Maas
| Inwoners | 2.575 |
|---|---|
| Dichtheid | 4499 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18940302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Violier — 0.49 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km |
| Apotheek | Apotheek Maasbree — 0.32 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Maasbree — 0.32 km |
| Restaurant | 't Gemeintehoës — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.809 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.926 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1100 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 350 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Peel en Maas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Eyckstraat 31 Achter de Hoven | 120 | B | € 379.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 401.800 | +€ 22.800 | |
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | D | € 365.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 410.150 | +€ 31.150 | |
| 18 novemberring 10 De Riet Panningen | 92 | B | € 395.000 |
+€ 17.480
2 stap(pen)
|
€ 412.480 | +€ 33.480 | |
| Acaciahof 9 Maasbree-centrum | 111 | D | € 375.000 |
+€ 38.850
4 stap(pen)
|
€ 413.850 | +€ 34.850 | |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | B | € 398.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 422.700 | +€ 43.700 | |
| Schijfweg-Zuid 37 Kessel-centrum | 89 | D | € 300.000 |
+€ 31.150
4 stap(pen)
|
€ 331.150 | € -47.850 | |
| Servaashof 5 De Riet Helden | 80 | B | € 315.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 330.200 | € -48.800 | |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | C | € 398.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 429.080 | +€ 50.080 | |
| Zonnedauw 23 Hof-Startebos | 123 | B | € 429.000 |
+€ 23.370
2 stap(pen)
|
€ 452.370 | +€ 73.370 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acaciahof 9 Maasbree-centrum | 111 | 5 | D | € 375.000 | € 3.378 |
| 18 novemberring 10 De Riet Panningen | 92 | 6 | B | € 395.000 | € 4.293 |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | 6 | C | € 398.000 | € 3.586 |
| Schijfweg-Zuid 37 Kessel-centrum | 89 | 4 | D | € 300.000 | € 3.371 |
| van Eyckstraat 31 Achter de Hoven | 120 | 6 | B | € 379.000 | € 3.158 |
| Servaashof 5 De Riet Helden | 80 | 6 | B | € 315.000 | € 3.938 |
| Zonnedauw 23 Hof-Startebos | 123 | 5 | B | € 429.000 | € 3.488 |
| In het Neervelt 23 Donk | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | 6 | D | € 365.000 | € 2.829 |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | 6 | B | € 398.000 | € 3.062 |