Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 050Wonen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Groningen met 61–114 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-10.4% t.o.v. mediaan van € 4.120/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 2.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 4474 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Feniks — 0.43 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Lancelot — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 1.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Held — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 4.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zernike Noord — 2.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.655 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~968 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~264 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 310 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | D | € 300.000 |
+€ 27.300
4 stap(pen)
|
€ 327.300 | +€ 2.300 | |
| Reddingiusweg 97 Hoogkerk-Zuid | 79 | E | € 290.000 |
+€ 32.390
5 stap(pen)
|
€ 322.390 | € -2.610 | |
| Martenstraat 7 Oosterpoort | 71 | E | € 285.000 |
+€ 29.110
5 stap(pen)
|
€ 314.110 | € -10.890 | |
| Laurierstraat 38 Bloemenbuurt | 64 | D | € 285.000 |
+€ 22.400
4 stap(pen)
|
€ 307.400 | € -17.600 | |
| Burg. S. Gockingastraat 11 Hoogkerk-Zuid | 100 | G | € 250.000 |
+€ 48.000
7 stap(pen)
|
€ 298.000 | € -27.000 | |
| Eerste Spoorstraat 12 Kostverloren | 67 | E | € 335.000 |
+€ 27.470
5 stap(pen)
|
€ 362.470 | +€ 37.470 | |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | B | € 349.500 |
+€ 16.530
2 stap(pen)
|
€ 366.030 | +€ 41.030 | |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | B | € 350.000 |
+€ 19.380
2 stap(pen)
|
€ 369.380 | +€ 44.380 | |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | A | € 375.000 |
+€ 7.760
1 stap(pen)
|
€ 382.760 | +€ 57.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | 4 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| Reddingiusweg 97 Hoogkerk-Zuid | 79 | 4 | E | € 290.000 | € 3.671 |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | 4 | D | € 300.000 | € 3.846 |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | 3 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | 3 | B | € 379.000 | € 4.120 |
| Jacobstraat 50 Oosterpoort | 84 | 3 | B | € 395.000 | € 4.702 |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | 4 | C | € 400.000 | € 5.063 |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | 5 | B | € 400.000 | € 4.444 |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | 3 | B | € 399.500 | € 4.342 |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | 5 | A | € 375.000 | € 3.866 |