databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ethekwini 22

1103AW Amsterdam · E-buurt · wijk Ganzenhoef e.o. · Amsterdam

€ 575.000
€ 4.600 / m²
125 5kamers A+
Foto 1 van Ethekwini 22 Foto 2 van Ethekwini 22 Foto 3 van Ethekwini 22 Foto 4 van Ethekwini 22 Foto 5 van Ethekwini 22 Foto 6 van Ethekwini 22 Foto 7 van Ethekwini 22 Foto 8 van Ethekwini 22 Foto 9 van Ethekwini 22 Foto 10 van Ethekwini 22 Foto 11 van Ethekwini 22 Foto 12 van Ethekwini 22

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.125 m²
Perceel127 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Amsterdam met 87–162 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-16.9% t.o.v. mediaan van € 5.537/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.365
Dichtheid7704 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 499.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt56%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363TE01 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS Bijlmerhorst — 0.4 km · 19 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Diemino — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Ganzenhoef — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Klein Goioord — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Amsterdam UMC locatie AMC — 3.63 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Verrijn Stuartweg — 0.47 km · 17 totaal binnen zoekradius
Restaurant Pannenkoekerij Gansi — 0.45 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.745 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 120.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.891 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1375 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~375 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2008
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A1
Inhoud500 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Ravelijn 61 Aetsveld-Noord 118 C € 550.000 +€ 33.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 583.040 +€ 8.040
2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest 129 A € 575.000 +€ 10.320
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.320 (+ zonnepanelen (klein))
€ 585.320 +€ 10.320
Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp 101 C € 535.000 +€ 28.280
3 stap(pen)
  • C→B: € 9.090 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 563.280 € -11.720
Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost 103 A € 550.000 +€ 8.240
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 558.240 € -16.760
Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost 93 C € 575.000 +€ 26.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 8.370 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.230 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 601.040 +€ 26.040
Lange Vonder 70 Twiske-West 107 B € 585.000 +€ 20.330
2 stap(pen)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 605.330 +€ 30.330
Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt 101 B € 525.000 +€ 19.190
2 stap(pen)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 544.190 € -30.810
Stenen Beer 2 Twiske-West 108 A € 598.000 +€ 8.640
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 606.640 +€ 31.640
Klaas Wannen 30 Twiske-West 91 B € 525.000 +€ 17.290
2 stap(pen)
  • B→A: € 10.010 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.280 (+ zonnepanelen (klein))
€ 542.290 € -32.710
Marga Klompélaan 100 De Eendracht 108 C € 595.000 +€ 30.240
3 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 625.240 +€ 50.240
Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest 125 A € 619.000 +€ 10.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 629.000 +€ 54.000
Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord 124 C € 600.000 +€ 34.720
3 stap(pen)
  • C→B: € 11.160 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 634.720 +€ 59.720

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest 129 5 A € 575.000 € 4.457
Ravelijn 61 Aetsveld-Noord 118 5 C € 550.000 € 4.661
Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord 123 5 C € 650.000 € 5.285
Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord 124 4 C € 600.000 € 4.839
Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest 125 6 A € 619.000 € 4.952
Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest 123 5 A+ € 700.000 € 5.691
Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid 121 6 A € 650.000 € 5.372
Stenen Beer 2 Twiske-West 108 5 A € 598.000 € 5.537