house · resale
Kamerlingh Onnesstraat 62
2014EM Haarlem · Natuurkundigenbuurt-west · wijk Houtvaartkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Engel & Völkers Kennemerland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 houses in Haarlem met 96–179 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 6.132/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 6129 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 514.000 deze listing +70% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zuidwester — 0.07 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klinkhamer — 1.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Haarlemse Huisdokters — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.79 km |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 1.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | San Lorenzo — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 188.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.361 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 498 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 |
+€ 33.750
3 stap(pen)
|
€ 858.750 | € -16.250 | |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | E | € 850.000 |
+€ 44.220
4 stap(pen)
|
€ 894.220 | +€ 19.220 | |
| Korte Wolstraat 9 Vijfhoek | 108 | C | € 825.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 846.600 | € -28.400 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | € -30.000 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 835.910 | € -39.090 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 829.830 | € -45.170 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 824.400 | € -50.600 | |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | C | € 785.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 805.200 | € -69.800 | |
| Kaapstanderstraat 9 Sportliedenbuurt | 126 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | +€ 75.000 | |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -75.000 | |
| Verspronckweg 158 Kleverpark-noord | 164 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | +€ 75.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | 5 | E | € 850.000 | € 6.343 |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | 5 | D | € 800.000 | € 6.015 |
| Kaapstanderstraat 9 Sportliedenbuurt | 126 | 5 | A | € 950.000 | € 7.540 |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | 6 | A | € 845.000 | € 6.259 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | 5 | B | € 695.000 | € 5.516 |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Bouwlustplaats 9 Schoolenaer | 131 | 4 | A | € 725.000 | € 5.534 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |