Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Via Nikki Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Oss met 102–189 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 3.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 2.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 5330 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 337.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08280300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Hertogin Johanna locatie V — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Sterrekind — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Zapolski — 0.28 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.71 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartenpraktijk Talma — 1.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Proeflokaal Bregje — 0.32 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.578 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.044 per jaar (~€ 170/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.748 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1606 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~438 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 527 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | A | € 525.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 535.000 | € -5.000 | |
| Runrotstraat 25 Geffen | 140 | A | € 509.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 520.200 | € -19.800 | |
| Vlasstraat 5 Vlashoek | 128 | B | € 485.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 509.320 | € -30.680 | |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | A+ | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -31.000 | |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | C | € 475.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 508.040 | € -31.960 | |
| Landbouwlaan 251 Berghem-Zuid | 145 | A | € 575.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 586.600 | +€ 46.600 | |
| Adelaar 92 Roofvogelbuurt | 169 | B | € 450.000 |
+€ 32.110
2 stap(pen)
|
€ 482.110 | € -57.890 | |
| Harnas 124 De Noord | 130 | A | € 598.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 608.400 | +€ 68.400 | |
| Oijenseweg 164 De Noord | 120 | A | € 460.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 469.600 | € -70.400 | |
| Paltzstraat 17 Ravenstein | 122 | D | € 425.000 |
+€ 42.700
4 stap(pen)
|
€ 467.700 | € -72.300 | |
| Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid | 107 | A | € 455.000 |
+€ 8.560
1 stap(pen)
|
€ 463.560 | € -76.440 | |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | A | € 449.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 459.880 | € -80.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Landbouwlaan 251 Berghem-Zuid | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Kortfoortstraat 62 Kortfoort | 150 | 5 | F | € 575.000 | € 3.833 |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | 5 | A | € 449.000 | € 3.301 |
| Runrotstraat 25 Geffen | 140 | 6 | A | € 509.000 | € 3.636 |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | 5 | A+ | € 509.000 | € 3.915 |
| Harnas 124 De Noord | 130 | 5 | A | € 598.000 | € 4.600 |
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |
| Vlasstraat 5 Vlashoek | 128 | 4 | B | € 485.000 | € 3.789 |
| Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving | 130 | 5 | A | € 400.000 | € 3.077 |
| Rabarberveld 33 Berghem-Zuid | 153 | 5 | A+ | € 735.000 | € 4.804 |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | 5 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | 5 | C | € 475.000 | € 4.025 |