house · resale
Vivaldistraat 26
3816VM Amersfoort · Componistenbuurt-Zuid · wijk Randenbroek · Amersfoort
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 159 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fundament Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Amersfoort met 103–192 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.8% t.o.v. mediaan van € 4.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 2.555 |
|---|---|
| Dichtheid | 3910 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 397.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03071403
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimboom — 0.34 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Droom — 0.28 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.64 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Schuilenburg — 1.0 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 3.81 km |
| OV-station | Fietsboot (Amersfoort) — 2.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Parkhuis — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.072 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.491 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas HRE36/30CW5 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 525 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gesloten Stad 4 Wintertuinen | 165 | A | € 695.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 708.200 | +€ 13.200 | |
| Nieuwlandsedreef 8 Kruidenbuurt | 131 | B | € 695.000 |
+€ 24.890
2 stap(pen)
|
€ 719.890 | +€ 24.890 | |
| Spaarnestraat 157 Rivierenbuurt-West | 104 | A | € 659.000 |
+€ 8.320
1 stap(pen)
|
€ 667.320 | € -27.680 | |
| Uitdamstraat 25 Zuiderzeestedenbuurt-West | 139 | A | € 635.000 |
+€ 11.120
1 stap(pen)
|
€ 646.120 | € -48.880 | |
| Baak van Hellevoetsluis 15 De Baken | 132 | A | € 625.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 635.560 | € -59.440 | |
| De Kreek 9 Kattenbroek-Noord | 162 | A | € 745.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 757.960 | +€ 62.960 | |
| Schone van Boskoopgaarde 51 Hoge Hoven | 144 | C | € 725.000 |
+€ 33.840
3 stap(pen)
|
€ 758.840 | +€ 63.840 | |
| Riesenberg 19 Park van de Tijden-Oost | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -70.000 | |
| Noordewierweg 165 Rivierenbuurt-West | 139 | B | € 595.000 |
+€ 26.410
2 stap(pen)
|
€ 621.410 | € -73.590 | |
| Afrikaring 105 Woudzoom e.o. | 121 | B | € 575.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 597.990 | € -97.010 | |
| Straat van Gibraltar 168 De Bron-Zuid | 154 | A+ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 100.000 | |
| Terschellingkade 62 Waddeneilandenbuurt | 151 | A | € 789.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 801.080 | +€ 106.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Riesenberg 19 Park van de Tijden-Oost | 152 | 6 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Straat van Gibraltar 168 De Bron-Zuid | 154 | 6 | A+ | € 795.000 | € 5.162 |
| Schone van Boskoopgaarde 51 Hoge Hoven | 144 | 5 | C | € 725.000 | € 5.035 |
| Nieuwlandsedreef 8 Kruidenbuurt | 131 | 6 | B | € 695.000 | € 5.305 |
| Terschellingkade 62 Waddeneilandenbuurt | 151 | 5 | A | € 789.000 | € 5.225 |
| Uitdamstraat 25 Zuiderzeestedenbuurt-West | 139 | 5 | A | € 635.000 | € 4.568 |
| Utrechtseweg 66 Westerstraat e.o. | 144 | 7 | A | € 795.000 | € 5.521 |
| Anton Mauvestraat 19 Vermeerkwartier-Oost | 142 | 5 | C | € 795.000 | € 5.599 |
| Noordewierweg 165 Rivierenbuurt-West | 139 | 5 | B | € 595.000 | € 4.281 |
| De Kreek 9 Kattenbroek-Noord | 162 | 5 | A | € 745.000 | € 4.599 |
| Loonwerkerhof 16 De Ham | 140 | 5 | A | € 825.000 | € 5.893 |
| Gesloten Stad 4 Wintertuinen | 165 | 5 | A | € 695.000 | € 4.212 |