house · resale
Julianaplein 9
2101ZC Heemstede · Centrum · wijk Wijk 00 Heemstede-Centrum · Heemstede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 272 m² |
| Kamers | 8 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maarten van Vliet Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Heemstede met 103–192 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+6.6% t.o.v. mediaan van € 6.655/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heemstede
| Inwoners | 3.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 7814 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 568.000 deze listing +85% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03970000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jacobaschool — 0.43 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Schuylenburght — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Heemsteedse Apotheek — 0.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrum Oosterwal — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 1.31 km |
| Restaurant | Brasserie De Canette — 0.07 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 221.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.161 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1332 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~296 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1923 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 505 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 8 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemstede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.C. van Oostzanenlaan 17 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 170 | B | € 965.000 |
+€ 49.300
3 stap(pen)
|
€ 1.014.300 | € -35.700 | |
| Jeroen Boschlaan 12 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 154 | E | € 1.050.000 |
+€ 78.540
6 stap(pen)
|
€ 1.128.540 | +€ 78.540 | |
| Strawinskylaan 66 Schouwbroekerpolder | 163 | D | € 885.000 |
+€ 73.350
5 stap(pen)
|
€ 958.350 | € -91.650 | |
| Bosboom Toussaintlaan 40 Oude Dorp, Indische buurt en omgeving | 188 | A | € 1.175.000 |
+€ 20.680
2 stap(pen)
|
€ 1.195.680 | +€ 145.680 | |
| Laan van Rozenburg 16 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 161 | E | € 1.125.000 |
+€ 82.110
6 stap(pen)
|
€ 1.207.110 | +€ 157.110 | |
| Frederik van Eedenplein 19 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 134 | C | € 1.175.000 |
+€ 50.920
4 stap(pen)
|
€ 1.225.920 | +€ 175.920 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jeroen Boschlaan 12 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 154 | 8 | E | € 1.050.000 | € 6.818 |
| Laan van Rozenburg 16 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 161 | 7 | E | € 1.125.000 | € 6.988 |
| Frederik van Eedenplein 19 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 134 | 7 | C | € 1.175.000 | € 8.769 |
| Strawinskylaan 66 Schouwbroekerpolder | 163 | 7 | D | € 885.000 | € 5.429 |
| Adriaan Pauwlaan 3 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 165 | 7 | B | € 1.265.000 | € 7.667 |
| J.C. van Oostzanenlaan 17 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 170 | 7 | B | € 965.000 | € 5.676 |
| Koediefslaan 39 Kennemerduin en omgeving | 170 | 9 | C | € 1.395.000 | € 8.206 |
| Hendrik de Keyserlaan 7 Centrum | 179 | 7 | B | € 1.395.000 | € 7.793 |
| Bosboom Toussaintlaan 40 Oude Dorp, Indische buurt en omgeving | 188 | 9 | A | € 1.175.000 | € 6.250 |