house · resale
Paul Whitemansingel 64
3069XV Rotterdam · Zevenkamp · wijk Prins Alexander · Rotterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Rotterdam met 70–130 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+17.7% t.o.v. mediaan van € 4.241/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 15.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 7550 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991466
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Multimarkt Ambachtsplein — 0.08 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Zevenkamp — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Charley Toorop — 0.92 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 3.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Ambachtsland — 0.01 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.515 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1300 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~400 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 349 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterwerk 80 De Esch | 97 | C | € 480.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 495.035 | € -3.965 | |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | C | € 475.000 |
+€ 16.430
2 stap(pen)
|
€ 491.430 | € -7.570 | |
| Passiebloem 28 Ommoord | 122 | B | € 475.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 488.420 | € -10.580 | |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | B | € 475.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 487.980 | € -11.020 | |
| Zestienhovensekade 145 Overschie | 90 | C | € 495.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 513.000 | +€ 14.000 | |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | B | € 469.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 480.330 | € -18.670 | |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | B | € 465.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 477.320 | € -21.680 | |
| Tallinnpad 1 Oosterflank | 118 | B | € 510.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 522.980 | +€ 23.980 | |
| Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde | 112 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| Zestienhovensekade 298 Overschie | 93 | D | € 499.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 524.110 | +€ 25.110 | |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | C | € 450.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 469.600 | € -29.400 | |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | C | € 450.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 467.050 | € -31.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterwerk 80 De Esch | 97 | 4 | C | € 480.000 | € 4.948 |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | 4 | C | € 475.000 | € 4.481 |
| Overhandstraat 5 Pernis | 95 | 4 | B | € 420.000 | € 4.421 |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | 5 | B | € 469.000 | € 4.553 |
| Langegeer 24 Vreewijk | 95 | 4 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | 4 | C | € 450.000 | € 4.091 |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | 5 | C | € 450.000 | € 4.592 |
| Zestienhovensekade 298 Overschie | 93 | 5 | D | € 499.000 | € 5.366 |
| Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Marseillehof 1 Oosterflank | 104 | 5 | A | € 425.000 | € 4.087 |
| Joostingstraat 12 Feijenoord | 89 | 4 | A | € 425.000 | € 4.775 |
| Zestienhovensekade 145 Overschie | 90 | 5 | C | € 495.000 | € 5.500 |