Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ameo makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 239 apartments in Amsterdam met 44–83 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 8.475/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 17507 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 418.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.18 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Quality First, We Care — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bos en Lommer — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.78 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.2 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.401 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1408 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~576 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 576 per jaar en 576 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 193 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 4.000 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | +€ 4.060 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 4.550
1 stap(pen)
|
€ 479.550 | +€ 4.550 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 479.690 | +€ 4.690 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | C | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | F | € 450.000 |
+€ 11.220
3 stap(pen)
|
€ 461.220 | € -13.780 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 7.143 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | 3 | B | € 485.000 | € 7.951 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | 3 | E | € 500.000 | € 8.333 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |