Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Oost Gelre met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 3.325/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oost Gelre
| Inwoners | 470 |
|---|---|
| Dichtheid | 3302 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 327.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15860602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Groenlo, Busstation — 1.28 km |
| Restaurant | Welgelegen — 0.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.230 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.007 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~861 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~123 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Warmtepomp Ecodan (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 443 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oost Gelre
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kleermaker 50 Banninghof | 125 | B | € 347.500 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 398.750 | € -250 | |
| De Snieder 118 hartreize | 118 | A | € 365.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 400.400 | +€ 1.400 | |
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | C | € 342.500 |
+€ 51.500
5 stap(pen)
|
€ 394.000 | € -5.000 | |
| Molenaar 32 Banninghof | 111 | C | € 349.032 |
+€ 55.500
5 stap(pen)
|
€ 404.532 | +€ 5.532 | |
| Jacob Catsstraat 38 Veld Oost | 95 | C | € 359.000 |
+€ 47.500
5 stap(pen)
|
€ 406.500 | +€ 7.500 | |
| Bernard van Galenstraat 24 Papendijk | 107 | E | € 349.000 |
+€ 67.410
7 stap(pen)
|
€ 416.410 | +€ 17.410 | |
| Planetenstraat 23 Hooiland | 116 | C | € 317.900 |
+€ 58.000
5 stap(pen)
|
€ 375.900 | € -23.100 | |
| Rembrandtstraat 3 Noord-West | 91 | A | € 395.000 |
+€ 27.300
3 stap(pen)
|
€ 422.300 | +€ 23.300 | |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | C | € 319.000 |
+€ 48.500
5 stap(pen)
|
€ 367.500 | € -31.500 | |
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | C | € 295.000 |
+€ 52.500
5 stap(pen)
|
€ 347.500 | € -51.500 | |
| van Ruysdaelhof 54 Hooiland | 88 | B | € 299.000 |
+€ 36.080
4 stap(pen)
|
€ 335.080 | € -63.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Snieder 118 hartreize | 118 | 4 | A | € 365.000 | € 3.093 |
| Kleermaker 50 Banninghof | 125 | 4 | B | € 347.500 | € 2.780 |
| Molenaar 32 Banninghof | 111 | 4 | C | € 349.032 | € 3.144 |
| Planetenstraat 23 Hooiland | 116 | 5 | C | € 317.900 | € 2.741 |
| Bernard van Galenstraat 24 Papendijk | 107 | 5 | E | € 349.000 | € 3.262 |
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | 4 | C | € 295.000 | € 2.810 |
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | 5 | C | € 342.500 | € 3.325 |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | 4 | C | € 319.000 | € 3.289 |
| Jacob Catsstraat 38 Veld Oost | 95 | 5 | C | € 359.000 | € 3.779 |
| Goudvinkstraat 127 Zuid-West | 112 | 5 | C | € 574.127 | € 5.126 |
| Hagenstraat 7 Centrum | 146 | 5 | B | € 529.000 | € 3.623 |
| Rembrandtstraat 3 Noord-West | 91 | 5 | A | € 395.000 | € 4.341 |