databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ahuislanden 82

7542AM Enschede · Stroinkslanden-Zuid · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede

€ 275.000
€ 2.148 / m²
128 4kamers B
Foto 1 van Ahuislanden 82 Foto 2 van Ahuislanden 82 Foto 3 van Ahuislanden 82 Foto 4 van Ahuislanden 82 Foto 5 van Ahuislanden 82 Foto 6 van Ahuislanden 82 Foto 7 van Ahuislanden 82 Foto 8 van Ahuislanden 82 Foto 9 van Ahuislanden 82 Foto 10 van Ahuislanden 82 Foto 11 van Ahuislanden 82 Foto 12 van Ahuislanden 82

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.128 m²
Perceel92 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Enschede met 89–166 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-36.2% t.o.v. mediaan van € 3.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Enschede

Inwoners4.675
Dichtheid5579 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 240.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt55%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01530601 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Regenboog — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Stroinkslanden — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Saado — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Medisch Spectrum Twente — 3.1 km
Restaurant Pizzeria Stroinkslanden — 0.74 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.313 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 58.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.526 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2176 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~768 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1973
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
DakPlat dak
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud512 m³
TuinAchtertuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 23, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Enschede

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Getfertweg 199 Getfert 94 F € 259.000 +€ 24.440
4 stap(pen)
  • F→E: € 3.760 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.640 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.580 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
€ 283.440 +€ 8.440
B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne 93 E € 269.000 +€ 20.460
3 stap(pen)
  • E→D: € 5.580 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.510 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.370 (+ HR++ glas)
€ 289.460 +€ 14.460
W.C. Schoutenstraat 23 Bentveld-Bultserve 106 C € 250.000 +€ 9.540
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
€ 259.540 € -15.460
Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost 120 D € 275.000 +€ 19.200
2 stap(pen)
  • D→C: € 8.400 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
€ 294.200 +€ 19.200
Esdoornstraat 28 Stevenfenne 102 D € 285.000 +€ 16.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
€ 301.320 +€ 26.320
Dennenweg 189 Stevenfenne 96 D € 300.000 +€ 15.360
2 stap(pen)
  • D→C: € 6.720 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
€ 315.360 +€ 40.360
G.J. van Heekstraat 167 Tubantia-Toekomst 102 D € 300.000 +€ 16.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
€ 316.320 +€ 41.320
Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid 129 B € 319.000 +€ 0 € 319.000 +€ 44.000
Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink 110 B € 319.000 +€ 0 € 319.000 +€ 44.000
Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh 91 G € 295.000 +€ 26.390
5 stap(pen)
  • G→F: € 2.730 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.640 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.460 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.370 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
€ 321.390 +€ 46.390
Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid 99 A € 330.000 +€ 0 € 330.000 +€ 55.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Pinksterbloemstraat 8 Schreurserve 130 4 C € 339.000 € 2.608
Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost 120 5 D € 275.000 € 2.292
Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid 129 5 B € 319.000 € 2.473
Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink 110 4 B € 319.000 € 2.900
Oosterstraat 178 Park Stokhorst 109 4 D € 325.000 € 2.982
W.C. Schoutenstraat 23 Bentveld-Bultserve 106 4 C € 250.000 € 2.358
Esdoornstraat 28 Stevenfenne 102 4 D € 285.000 € 2.794
Palembangstraat 35 Varvik-Diekman 113 5 C € 350.000 € 3.097
Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost 117 5 A € 375.000 € 3.205
Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West 113 5 B € 365.000 € 3.230
Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid 109 5 A € 350.000 € 3.211
G.J. van Heekstraat 167 Tubantia-Toekomst 102 3 D € 300.000 € 2.941